کانکس ۲۴ متری

کانکس ۲۴ متری :

با سلام حضور تمام  مشتریان امروز در مورد قیمت و مشخصات و نحوه خرید از شرکت کانکس مدرناطلاعاتی خدمت شما عزیزان ارائه می دهیم . قیمت کانکس را با توجه به سفارش مشتریان محترم  برسی و اعلام

 

می شود . در قیمت کانکس عواملی چون ابعاد و اندازه , نوع جنس بکار رفته در کانکس نقش بسزایی دارند . قمیت با توجه به سه تیپ تولیدی به خریدارن ارائه می گردد. و با توجه به توضیحاتی که ذکر شد از مترمربعی ۲۵۰هزار برای تیپ , ۳۵۰هزار برای تیپ دو , ۴۵۰هزار برای تیپ ۳ می باشد . البته این قیمتها برای تیپ های موجودی می باشد و در صورت درخواست نوع سفارشی قیمتهای متفاوت خواهد بود.

 

مشخصات کانکس : همانطور که در قسمت قیمت کانکس عرض شد کانکس در ۳ تیپ عرضه می شود . و هر تیپ مشخصات مختلفی را دارد و در این بخش توضیحاتی مختصر می دهیم .

 

نمای بیرون کانکس که بیشتر اوقات از ورق رنگی گالوانیزه تشکیل شد است . داخل که از ام دی اف و پی وی سی استفاده می شود, استارکچر فلزی که از پروفیل و تیرآهن تشکیل یافته است.

 

خرید کانکس از شرکت میهن کانکس  طبق روال  با تما س تلفنی انجام می شود .

شرکت میهن  کانکس  و کادر مجرب آن به شما کمک می کند که براساس نیاز و توان مالی تان سازه پیش ساخته مورد نظر و مناسب خود را انتخاب نمایید. پیشنهاد شرکت میهن کانکس به شما اینست که ابتدا با انواع سازه های پیش ساخته آشنا شوید تا نوع سازه ای که مناسب نیاز شماست را بشناسید و انتخاب کنید.

انواع سازه های پیش ساخته تولید شرکت میهن کانکس:

۱-سازه جوشی یا کانکسی

۲-سازه ساندویچ پانل یا کانکس ساندویچ پانل

کانکس یا سازه جوشی بیشترین کاربرد و روتین ترین سازه مورد استفاده در ایران می باشد، که بیشتر جهت اسکان در پروژه های مختلف عمرانی و ساختمانی، اسکان کارگران و کارمندان، اسکان مهندسان و …استفاده می  شود.کاربری های مختلف و متنوع کانکس و قیمت مناسب آن نسبت به سایر سازه های پیش ساخته باعث شده است که بیشتر مورد استفاده قرار بگیرند.

از جمله کاربری های کانکس های جوشی می توان به موارد زیر اشاره کرد: کانکس اداری، کانکس تجهیز کارگاه، کانکس خانه، کانکس ویلایی، ساختمان پیش ساخته، کانکس پروژه ای، کانکس اسکان، کانکس تفریحی، کانکس نمازخانه، کانکس سرویس بهداشتی، کانکس حمام، کانکس فروشگاهی، کانکس رستوران، کانکس دکه گل فروشی و کانکس روزنامه فروشی و کاربری های مختلف دیگرسوال متداولی که در مورد کانکس اکثرا پیش می آید متریال و ساختار کانکس می باشد که در زیر به آن اشاره می شود:

شرکت میهن کانکس  جهت شفاف سازی و کمک به مشتریان جهت شناخت کانکس طریقه ساخت کانکس از مرحله نخست تا پایان و تکمیل ساخت آن همراه با مواد و متریالی که در ساخت کانکس به کار می  رود .