کانکس کامپوزیت

کانکس کامپوزیت : 

کامپوزیت برای پوشش نمای بیرونی و یا دکوراسیون داخلی ساختمان ها به صورت دیواره ، پارتیشن و سقف کاذب کاربرد فراوانی دارد این ورق ها متشکل از دو لایه ورق آلومینیومی در پوسته های بیرونی و یک لایه از مواد پلی اتیلن و یا مواد نسوز کانی در وسط می باشد .

ورق های کامپوزیت با توجه به ضخامت ، نوع آلیاژ آلومینیومی لایه ها ، نوع رنگ بکار رفته در پوسته بیرونی و نوع مواد بکار رفته در لایه میانی تنوع وسیعی را به ورق های مذکور می دهد که هر کدام از انواع آن کیفیت و کاربرد معینی را دارا می باشد از این رو جابه جایی کاربرد آن ها زیان های فاحشی را بوجود می آورد.کامپوزیتها موادی چند جزئی هستند که خواص آنها در مجموع از هرکدام از اجزاء بهتر است.ضمن آنکه اجزای مختلف، کارایی یکدیگر را بهبود می بخشند.

کانکس با نمای کامپوزیت نمونه ای زیبا از کانکس است که در نمای بیرونی آن از ورق کامپوزیت استفاده شده است. ورق های کامپوزیت در طرح ها و رنگ های مختلف در بازار موجود می باشند و میتوان از آنها برای پوشش بیرونی و نمای بیرونی کانکس مورد استفاده قرار داد. کانکس کامپوزیت می تواند جهت کاربردهای متفاوتی مورد استفاده قرار گیرد، گاهی لازم است که فضای اداری شما از نمای زیبایی برخوردار باشد بنابراین تصمیم میگیرید که کانکس اداری خود را با نمای کامپوزیت بپوشانید، گاهی لازم است که کیوسک نگهبانی یا کانکس حراست و دیدبانی شما از نمای شکیل و زیبایی برخوردار باشد بنابراین جهت نمای بیرونی کانکس نگهبانی از کامپوزیت استفاکانکس کامپوزیتده میکنید حتی در کانکس فروش بلیط الکترونیک نیز میتوان از کامپوزیت استفاده کرد. مزیت استفاده از کامپوزیت در نمای بیرونی کانکس: ۱٫سبکی وزن ۲٫سطح هموار و یکنواختی رنگ ۳٫شکل پذیری ۴٫تنوع رنگ ۵٫مقاومت در برابر آتش سوزی ۶٫عملکرد غیریکپارچه در زلزله ۷٫امکان آب بندی نما ۸٫بی نیازی به شستشو ۹٫قابلیت تعویض پانل ها ۱۰٫خواص آکوستیک کانکس های تولیدی شرکت میهن کانکس  در دو نوع ثابت و سیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی با کیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت ، برای مصارف گوناگون تولید میگردد. کلیه کانکس ها با توجه به نوع طراحی و مواد مصرفی ضد رطوبت ، ضد زلزله و مقاوم در برابر گرما و سرما می باشند.

– شاسی این محصول از تیر آهن نمره ۱۸ ذوب آهن و اسکلت از پروفیل آهنی ۴۰*۸۰ و ۴۰*۴۰ با ضخامت ۲ میلیمتر و پوشش ضد زنگ به ضخامت ۲ میکرون می باشد. – دیوار پوش های خارجی از ورق های کامپوزیت آلمینیومی و عایق ۴ سانتیمتری پلی استایرن برای جداره ها و دیوارپوش PVC طرح چوب برای پوشش داخلی می باشد. – کف کار از تخته ضد آب ۱۶ میلیمتری با کفپوش پشت نمد طرح پارکت، درب از نوع آلمینیوم سنگین و پنجره ها UPVC دو جداره می باشد. – سیم کشی برق با کابل ۲٫۵ میلیمتری بصورت روکار به وسیله داکت با فیوز مینیاتوری و کلید پریز برق و تلفن، روشنایی بیرونی با هالوژن های LED می باشد. – بعضی از نوع محصولات با توجه به کاربری دارای کرکره برقی و شیشیه سکوریت می باشد.