کانکس چند ضلعی

کانکس چند ضلعی : 

معمولا در نقاطی که کانکس برای کنترل عبور و مرور در نظر گرفته می شود ستونها و دیواره های کانکس مزاحمت ایجاد می کند . برای رفع این نقص وهمچنین افزایش دید از کانکس چند ضلعی استفاده می شود . با توجه به سفارش کانکس در شکل و اندازه خاصی تولید و اجرا می گردد . انواع کانکس چندضلعی عبارت است کانکس شش ضلعی , کانکس هشت ضلعی که با توجه به درخواست در اندازه های گوناگون ساخته می شود .

قیمت کانکس چند ضلعی به اندازه و تعداد اضلاع بستگی دارد که هنگام خرید کانکس چند ضلعی محاسبه می گردد . کانکس محصولی با قابلت پذیری و اوپن سورس می باشد و تغییرات زیادی در این نوع کانکس میتوان ایجاد کرد .

به علت تنوع این محصول برای دریافت لیست قیمت کانکس متوانید با ما در تماس باشید امیدواریم بتوانیم در انتخاب بهترین گزینه مثمر ثمر واقع شویم  .

امروزه با پیشرفت علم و صنعت دیگر جایی برای مصالح سنگین و پردردسر جهت امور موقت و حتی دائمی نمیباشد. به همین دلیل همه بر مزایای کانکس و اتاق های پیش ساخته پی برده اند ازین رو شرکت های تولید کانکس افزایش یافته است .متاسفانه اکثرکانکس چند ضلعییت این شرکت های کانکس تولید کننده کانکس نمیباشند و به صورت واسطه و قیمت های غیر واقعی شروع به توزیع کانکس نامرغوب و غیر استاندارد کرده اند.

شرکت های تولید کننده نیز کانکس معمولا از کیفیت و دانش فنی ساخت کانکس اطلاعی ندارند و در گاهی شرکت ها کانکس های تولید شده با قیمت پایین و کیفیت درجه سه یا چهار به اسم کانکس درجه یک به فروش میرسد. که قیمت آن باعث فریب مشتری میشود بی اطلاع ازینکه کانکس خریداری شده در کوتاه ترین زمان ممکن از بین میرود و هزینه مشتری دوچندان میشود. خرید کانکس نیاز به برنامه ریزی و دانش و اطلاعات دارد که کارشناسان ما به صورت رایگان شمارا در خرید کانکس راهنمایی میکند.

از دیدگاه ساختاری و فنی

  1. اسکلت فلزی کانکس های تولیدی این گروه در ستون های اصلی از قوطی ۶۰ * ۱۲۰ و در قسمتهای کف و سقف از قوطی ۴۰ * ۸۰ و ۴۰ * ۴۰ و ۳۰ * ۶۰ ساخته می گردد.
  2. دیوارهای کانکس در انواع زیر تولید میگردد:

یک. ساندویچ پنل دو رو ورق با ضخامت ۴ سانتیمتر با رنگ کوره ای در دیوار و سقف

دو.  پانل های با پوشش فایبرسمنت و عایق پلی استایرین با ضخامت ۶ سانتیمتر در دیوارها و سقف با ورق گالوانیزه و پشم شیشه و سقف کاذب

سه. پانل های امباس یک تکه با ضخامت ۴ سانتیمتر در دیوارها و سقف با ورق گالوانیزه و پشم شیشه و سقف کاذب

چهار. روکش ورق گالوانیزه رنگی و پوشش داخلی ورق MDF به ضخامت ۸ م م با عایق پلی استایرین

در دیوارها و سقف با ورق گالوانیزه و پشم شیشه و سقف کاذب

  1. پنجره ها از جنس آلومینیوم یا PVC با شیشه دو جداره
  2. درب های داخلی HDF و درب ورودی از جنس آلومینیوم یا PVC
  3. سیم کشی ها با سیم های مرغوب و در صورت سفارش مجهز به ارت