کانکس پیچ و مهره ای

کانکس پیچ و مهره ای

میهن کانکس تولید کننده کانکس خاص و سفارشی و انواع کانکس پیچ و مهره ای مدولار

در برخی مواقع به دلایل خاص زمانی و مکانی در نظر گرفته شده جهت اسکان موقت یا دائم و یا احداث و نصب کانکس یا  اماکن پیش ساخته مورد نیاز خریداران محترم ، امکان ورود ماشین سنگین همانند تریلر و جرثقیل به مکان مورد نظرنمیباشد.به همین دلیل جهت نصب کانکس به ناچار نیاز به ساخت در محل موردنظر احساس میگردد.

در این حالت با توجه به هزینه گزاف تجهیز کارگاه ، حمل و نقل مواد اولیه ، تجهیزات

کانکس پیچ ومهره ای

کانکس پیچ و مهره ای

و ابزار آلات مورد نیاز ، اسکان نیروی کار ، بازگردانی مواد اولیه باقی مانده و ابزار آلات و تجهیزات و همچنین در نظر گرفتن پایین آمدن کیفیت کار اجرایی به علت نبود تجهیزات صنعتی سنگین برای ساخت کانکس ، عملیات ساخت در محل به صرفه نمی‌باشد.

پیشنهادمیهن کانکس به این دسته خریداران محترم استفاده از کانکس پیچ و مهره ای مدولار با امکان مونتاژٰ و دمونتاژ به دفعات می‌باشد

این دسته از محصولات میهن کانکس با کیفیت مثال زدنی و امکان حمل چندین دستگاه کانکس بر روی یک پلتفرم حمل مانند تریلر یا کانتینر امکان کاهش هزینه تا ۹۰٪ هزینه حمل را نیز برای خریداران به ارمغان می‌آورد.

طراحی انحصاری استراکچر کانکس مدولار میهن کانکس ، امکان نصب کانکس و ساختمان پیش ساخته را  در کمترین زمان ممکن ، برای پرسنل نصب در محل فراهم می‌آورد.

امکانات بی نظیراین شرکت در عرصه تولید توانایی تولید روزانه هزاران متر مربع فضای پیش ساخته و کانکس را فراهم نموده است.

میهن کانکس با استفاده از مدرن ترین ماشین آلات صنعتی و کارخانه مجهز  و همچنین امکانات انباری و کارگاهی بسیار کلیه نیاز های خریاداران محترم را پوشش م