کانکس پلیس

کانکس پلیس :

شرکت میهن  کانکس  در راستای ارائه خدمات خود در عرصه طراحی و تولید انواع کانکس، جهت کاربری نظامی، انتظامی و پلیس نیز کانکس خود را عرضه می نماید. کاربری نظامی به کانکس این امکان را می دهد که در اماکن نظامی چون پادگان ها و…. به عنوان انبار تجهیزات نظامی، استقرا نیروهای نظامی و سربازان و … مورد استفاده قرار بگیرد و امکان نصب انواع تجهیزات نظامی چون رادار، دوربین های مدار بسته، امکانات رادیویی و  بیسیمی در انواع کانکس نظامی، کانکس پلیس، و کانکس نیروی انتظامی شرکت میهن  کانکس وجود دارد.

کانکس پلیسکانکس پلیس

کانکس نیروی انتظامی و کانکس پلیس شرکت میهن  کانکس با قابلیت نصب در اماکن شهری، خارج شهری، جاده ها و اتوبانها بصورت ثابت و سیار به نیروهای انتظامی و پلیس امکان اجرای هر چه بهتر وظایف خود را می دهد. کادر مجرب شرکت میهن  کانکس کوشیده است که راحتی  را در کانکس های خود جهت استقرار نیروهای پلیس و انتظامی فراهم آورده و این امکان را نیز بوجود آورده است که کلیه تجهیزات نظامی و پلیسی در کانکس نصب شود.

جنس بدنه بیرون از پی وی سی و یا از ورق گالوانیزه رنگی استفاده می شود . نمای کانکس هم با کانکس های دیگر فرق دارد و سقف آن از دو هلال و یک روشنایی به صورت مانیتورینگ تشکیل شده است . در روی سقف نیز علائم نیروی انتظامی نسب می شود . درب و پنجره ها هم از یو پی وی سی است. داخل کانکس پلیس از دیوار پوش پی وی سی یا از خود جنس بیرونی مورد استفاده قرار

می گیرد. معمولا داخل کانکس یک سرویس بهداشتی و یک آبدارخانه و یک اتاق تشکلیل می دهد.

در مورد کانکس پلیس ، با توجه به آشنایی شما با این نوع کانکس و وجود آنها در سطح شهر ، می توان اینگونه بیان کرد که این کانکس ها مکانی برای استقرار و استراحت پرسنل محترم نیروی انتظامی و سربازان می باشد و به گونه ای طراحی شده اند که داخل آن یک میز اداری قرار داده و به امور رسیدگی می کنند.

وجود کانکس پلیس در سطح شهر به امنیت و حفظ آرامش ساکنین و شهروندان عزیز کمک به سزایی نموده و در مکان هایی که عبور و مرور بسیار است مانند بازار تهران، یا نزدیک پاساژ علاء الدین یا مکان های دیگری که ازدحام جمعیت بسیار است وجود کانکس نیروی انتظامی کمک به سزایی به سلامت جامعه و حفظ امنیت شهروندان می کند.