کانکس ورزشی

کانکس ورزشی : 

شرکت  میهن کانکس سازنده انواع کانکس ایستگاه دوچرخه جهت استقرار دوچرخه در سطح شهرقیمت کانکس های دوچرخه به متریال مصرفی و امکانات داخلی کانکس بستگی دارد.

با توجه به طرح تصویب شده در کلان شهر ها به جهت ترویج استفاده از دوچرخه به لحاظ سلامتی روح و جسم افراد و جلوگیری از تردد خودروهای شخصی به لحاظ پاکیزگی هوا و هزاران فواید دیگرشرکت میهن کانکس بعنوان اولین طراح و مجری ساخت کانکس هایی به جهت استقرار دوچرخه ها در سطح شهر و به لحاظ دید عمومی اقدام نموده و بعد از ساخت چند صد دستگاه با هدف تامین نیازهای مربوط و با توجه به تجارب کسب شده درطول سالهای متمادی و تلاش و کوشش مضاعف کارکنان و مدیران امروزه عمده نیاز انواع کانکس ها و اتاق های سیار کانکس  ورزشی هم نقاط کشور را برآورده نموده و محصولات به دیگر بازارهای کشورهای مجاور نیز صادر میگردد.

کانکس ایستگاه دوچرخه جهت قرار گیری دوچرخه و اجاره آنها مورد استفاده قرار می گیرد. متریال این محصول بسته به بودجه شما عزیزان متغییر می باشد . اما پیشنهاد شرکت کانکس آپادانا به شما مشتریان گرامی این است که PVC ها ی مورد استفاده از بهترین جنس همراه با گارانتی باشد. در صورت اطلاعات بیشتر خوشحال می شیم با ما در تماس باشید.

کانکس ایستگاه دوچرخه چه کاربردی دارد؟ همان طور که از نام این محصول مشخص است ، کانکس ایستگاه دوچرخه به کانکس هایی گفته می شود که بابت ایستگاه دوچرخه مورد استفاده قرار می گیرند . این نوع محصولات دارای گستردگی در طرح ، رنگ و . . . می باشند. در کانکس ایستگاه دوچرخه گروه صنعتی میهن  کانکس اتاق مجزا برای دفتر در داخل سازه تعبیه خواهد شد طوری که مسئول مربوطه از داخل دفتر نظارت کامل به پارکینگ ایستگاه دوچرخه را داشته باشد و همچنین در کف کانکس ایستگاه دوچرخه این شرکت از ورق سیاه آجدار با ضخامت مناسب استفاده خواهد شد .ضمنا ابعاد کانکس ایستگاه دوچرخه گروه صنعتی میهن کانکس معمولا ۳*۸ با ارتفاع ۲.۶۰ می باشد که قابل تغییر می باشد.

گروه صنعتی میهن کانکس مفتخر است که یکی از شرکت های سازنده کانکس ایستگاه دوچرخه بوده و اولین استارت خود را با شهرداری تهران بزرگ با ارائه انواع کانکس ایستگاه دوچرخه آغاز خواهد کرد. این کانکس ها در ابعاد مختلف طبق در خواست مشتری تولید و ارائه می گردد.

گروه صنعتی میهن کانکس با سال ها سابقه درخشان در عرضه ساخت کانکس ایستگاه دوچرخه و دیگر محصولات نظیر کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی به صورت ثابت و یا چرخدار ( سیار ) و ساخت سازه های فلزی فعالیت داشته است. تمامی اطلاعات در سایت ما موجود می باشد و در قسمت گالری می توانید تمامی نمونه کارها را مشاهده فرمایید.