کانکس هلال احمر

کانکس هلال احمر : 

گروه صنعتی میهن  کانکس در امر طراحی و تولید انـواع کانکس هلال احمر  واتاقـهای پیـش سـاخته افتخار دارد تا با در اختیار داشتن کادر فنی مجرب و متخصص همچنین با تکیه بر تجربیات خود و هدف کیفیت برتر جهت پیشبرد صنعت کشور ، در خدمت کشور عزیزمان باشد .خدمات ما را می توان در قالب های زیر خلاصه کرد :سازه پیش ساخته با کاربری اورژانس ، امداد و نجات بین جاده ایی و انقال خون سیار – دفاتر کارگاهی و تجاری – کانکس اورژانس و ساختمان پیش ساخته بیمارستان صحرایی – کانکس با کاربری کلینیک درمانی و پزشکی درون و برون شهری – کانکس و سازه های پیش ساخته اتاق کنترل و یا فرمان – کمپ های تفریحی و سیاحتی و …کانکس هلال احمر

کانکس اورژانس را می توان همان درمانگاه صحرایی سیار نیز نامید ، چرا که داخل آنها خدمات درمانی به صورت تخصصی انجام می پذیرد.

همچنین از ویژگی های قابل توجه کانکس اورژانس و کانکس بیمارستان صحرایی گروه صنعتی میهن کانکس  عایق بودن درمقابل سرما و گرما ، مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی و طول عمر بالای آن می باشد.

گروه صنعتی میهن کانکس با سال ها سابقه درخشان در عرضه ساخت کانکس هلا احمر  و دیگر محصولات نظیر کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی به صورت ثابت و یا چرخدار ( سیار ) و ساخت سازه های فلزی فعالیت داشته است. تمامی اطلاعات در سایت ما موجود می باشد و در قسمت گالری می توانید تمامی نمونه کارها را مشاهده فرمایید.

کانکس اورژانس یا کانکس امداد ، در واقع کانکس هایی هستند که در بین راه به خصوص در مسیرهای طولانی و بیابانی مستقر می شوند و داخل آنها تمام تجهیزات کمک های اولیه و هلال احمر و اورژانس تعبیه می شود تا به مسافرین و مصدومان بین راهی در اسرع وقت امداد رسانی شود. مدل های مختلف کانکس اورژانس و امداد و نجات شرکت تهران کانکس دارای بخش هایی مانند اورژانس ، اتاق استراحت بیمار ، اتاق انبار داروها و تجهیزات ، اتاق بستری بیماران ، سرویس بهداشتی ، اتاق مخصوص سرم ، اتاق استراحت پرسنل ، اتاق نمازخانه پرسنل و اتاق اداری پرسنل و غیره می باشند. از مزایای کانکس اورژانس می توان به راحتی استقرار سریع مرکز امداد در بین راه ها اشاره کرد که دسترسی مسافرین بین راه را به این مراکز بسیار آسان می کند.

همچنین از ویژگی های قابل توجه کانکس اورژانس و کانکس بیمارستان صحرایی شرکت تهران کانکس، عایق بودن درمقابل سرما و گرما، مقاوم در برابر خوردگی و پوسیدگی و طول عمر بالای آن می باشد.

گروه صنعتی میهن کانکس با سال ها سابقه درخشان در عرضه ساخت کانکس اورژانس و دیگر محصولات نظیر کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی به صورت ثابت و یا چرخدار ( سیار ) و ساخت سازه های فلزی فعالیت داشته است. تمامی اطلاعات در سایت ما موجود می باشد و در قسمت گالری می توانید تمامی نمونه کارها را مشاهده فرمایید . از اینکه گروه صنعتی میهن کانکس را انتخاب کردید سپاسگزاریم.