کانکس های صنعتی

کانکس های صنعتی :

کانکس صنعتی به ظور قطع خاص ترین کانکس تولید شده توسط گروه صنعتی میهن  کانکس می‌باشد. از ویژگی های کانکس  های صنعتی استحکام فوق العاده بالا در برابر شرایط سخت کارگاهی و صنعتی و همچنین توان بالای تحمل وزن و فشار بالاست. کانکس صنعتی مناسب ترین راهکار برای نصب تجهیزات سنگین صنعتی از جمله Rack های فشار قوی برق ، UPS ، Ultra filtration systems و تجهیزات سنگین کنترل و فرمان خطوط تولید است. مهمترین دغدغه های نصب تجهیزات سنگین در کانکس صنعتی بهینه سازه شده است. درز گیری کامل در برابر نفو‌ذ غبار و رطوبت کانکس صنعتی را به حفاظی کامل در برابر خطرات مرسوم و روتین برای انواع تجهیزات دقیق و حساس بدل نموده است. کانکس صنعتی با دارا بودن کف مقاوم می‌تواند سنگین ترین تجهیزات صنعتی را در ود جای داده و از آن محافظت کند. مقاومت کف کانکس صنعتی برای تحمل تا سه تن وزن در هر متر مربع کفایت میکند. از دیگر ویژگی های کانکس صنعتی امکان ساخت سقف سفارشی با دریچه های باز شونده و یا سقف تمام کشویی و یا لولایی برای کانکس صنعتی است. در مواردی که وارد کردن و یا نصب تجهیزات و ماشین آلات در کانکس صنعتی از طریق درب ورودی امکان پذیر نمیباشد گروه صنعتی میهن  کانکس راه حل ویژه ای برای شما داردکانکس های  صنعتی. گروه صنعتی میهن  کانکس می‌تواند برای کانکس صنعتی شما ورودی های ویژه برای نصب تجهیزات سنگین طراحی کند.

از دیگر انواع کانکس های  صنعتی میتوان به کانکس نیروگاهی اشاره نمود. کانکس نیروگاهی نوع ویژه ای از کانکس صنعتی می‌باشد که دارای ویژگی های خاص این دسته از کانکس صنعتی است. کانکس صنعتی نیروگاهی دارای سقف بلند ، کف مقاوم در برابر عبور و مرور مکرر و مناسب برای نصب انواع تابلو ، سوئیچینگ ، تابلوی مارشالینگ و تجهیزات لازم برای سرویس و تست تابلو می‌باشد.

از دیگر ویژگی های کانکس نیروگاهی وجود درب های ویژه برای ورود و خروج نیرو ها و تکنسین های فنی به جهت سرویس و تعمیرات دستگاه ها است. سیستم های سرمایشی برای کانکس نیروگاهی به شکل ویژه ای که درجه حرارت مناسب برای کارکرد دستگاه مناسب است نصب میگردد تا دمای داخلی کانکس صنعتی ، نیروگاهی را به دمای استاندارد برساند.

مشخصات فنی کانکس  های صنعتی

اسکلت : * استراکچر از پروفیل۴۰×۴۰، ۶۰×۴۰ و ۸۰×۴۰ سنگین صادراتی ساوه و نبشی های فلزی با ضخامت ۲ میل پروفیل کشـی در بدنـه به همـراه لچکی و بادبنـد در شاسی با جوشهای ممتد در چندین نقطـه با الکتـرود آمـا حرفه ای به فواصـلcm 5 بـا اجـرای ضـدزنـگ زینکرومـات به ضخامت ۸۰ میکرون و مینیمم فاصله قید ها (cm50) در پروفیل های کف برای جلوگیری از صدا و لرزش کف در کانکس صنعتی . ورق بدنه سقف :

* پـوشش های دیواری و سقفی از نـوع پـانل های ساندویچی با پوشش از دو رو ورق آلوزینگ پیش رنگ شده وارداتی بضخامت ۵/۰ میلیمتر با ۴ سانت ایزوله پلی اورتان با دانسیته ۲ + ۴۰ کیلوگرم در متر مکعب بصورت ذوزنقه ای (امکان استفاده از پانل ها با ضخامت بیشتر نیز طبق درخواست مشتری  در کانکس صنعتی امکان پذیر می باشد ) .

پوشش داخلی :

* در صورت درخواست مشتری امکان استفاده از دیوارپوش PVC یا MDF طرح چوب یا رنگی روکش دار ( کارخانه های معتبر ایرانی ) در سقف و بدنه که قابل شستشو بوده و با داشتن مغزی شبکه ای خود به نوبه خود مراحل عایق بودن را تکمیل تر می کند.

درب و پنجره ها :

* در صورت داشتن پارتیشن و اتاق بندی داخلی ، دربهـای درونی از جنسH.D.F ترکیه ای با یراق آلات گارانتی شده و استاندارد می باشد . * استفاده از درب و پنجره ها U.P.V.C درجه یک ترکیه ای با شیشه های۴ میل رفلکس رنگی بصورت درب یک طرف بازشو . * استفاده از آبچکان بالای درب و پنجره ها جهت جلوگیری از نفوذ باران به داخل .

تخته کف وکفپوش :

* استفاده از چند لایی های ۱۸ میل واتر پـروف (ضد آب) در کف و پوشش روی آن بوسیله کفپوش های PVC طرح پارکت پشت گونی .

* استفاده از چسب چوب و منگنه های بادی جهت چسبندگی بهتر کفپوش و تسمه کشی در داخل و استفاده از نبشی های آلومینیومی در محل اتصال دیوار و کف به جهت طول عمر زیاد آن .

* مقاوم سـازی و قیر پاشی زیر کف سازه به جهت مقابله با پوسیدگی ناشی از محیط های صنعتی و آب و هوای شرجی شمال و جنوب کشور. ( در سازه های ۶ متر طول و کوچکتر امکان اجرای سرامیک با بتن ریزی کف بدون در نظر گرفتن هر گونه هزینه اضافی امکانپذیر است . )

هوک :

* در بالای سقف با ۴ قلاب میلگردی جهت سهولت در بارگیری با قدرت تحمل بار به وزن ۷ تن در ارتفاع و ۴ قلاب در کف روی شاسی جهت مهار سازه بر روی تریلی به لحاظ ثابت بودن بار در طول مسیر.

* اتصالات : کلیه اتصالات تیر آهن و پروفیل ها ، شاسی و اسکلت توسط جوشهای ممتد به فواصل ۵ Cm با الکترود آما صورت گرفته و کلیه پوشش های بدنه و سقف با استفاده از پیچ های فولادی و پرچ ها ی ۱۸ ، ۲۱ ، ۲۵ و ۳۵ و مهار تسمه های آلومینیومی صورت می گیرد .

سیستم روشنایی :

* نصب داکتهای p.v.c و سیم کشی آن توسط کابل های ۵/۲*۲ از نوع افشان خراسان .

* نصب مهتابی های کم مصرف استاندارد ( طرح مازی نور )درجه یک در سقف داخلی و نصب چراغ تونلی با لامپ کم مصرف در بالای درب ورودی .

* نصب کلیـد و پـریـز و تلفن بصورت ارت دار استاندارد و تعبیه پریز کولرMK و جعبه تقسیم سوکت خور ارت دار بالای درب ورودی و تعبیه کلید مینیاتوری .

سرویس های بهداشتی:

* پروفیل کشی در کف و نصب تخته بر روی آن و سپس اجرای بتن ریزی و نصب کاشی و سرامیک و بند کشی آن توسط مصالح ساختمانی بر روی آن .

* نصب متعلقـات از نـوع چینـی شـامـل (توالـت ایرانی یا فـرنگی با روشوئی ) ، آئینه و متعلقات (جاصابونی، جا حوله ای، جا مسواکی) .

* لوله کشی سرد و گرم با لوله کشیP.V.C درجه یک و نصب و شیرآلات اهرمی درجـه یـک قهرمان یا شیبه .

* نصب فن تهویه و دریچه آلومینیومی در راهرو به جهت تهویه داخل سرویس ها .

سرویس آبدارخانه :

* اجرای سکوی Open یا پارتیشن جهت جدا نمودن فضای آبدارخانه طبق سلیقه مشتری .

* نصب سینک ظرف شوئی و آبچکان از نوع M.D.F .

* لوله کشی سرد و گرم با لوله کشیP.V.C درجه یک و نصب و شیرآلات اهرمی درجـه یـک قهرمان یا شیبه . ( در صورت سفارش مشتری نصب ، کابینت بصورت کامل در آبدارخانه و فن تهویه و اجاق گاز سه شعله رومیزی صورت می گیرد) .

چرخدار کردن : * در صورت سفارش مشتری در کانکسها و کاراوانها به صورت تک محور یا دو محور با شاسی و مالبند گردون و۴چرخ پیکانی یا لندروری نصب می گردد .

رنگ :

* رنگ آمیزی و نماسازی با بهترین ترکیب و تنوع رنگهای روغنی سریع خشک به ضخامت ۸۰ میکرون دارای استانداردهای کارخانه های معروف طبق سلیقه مشتری در کانکس مدرن انجام می گیرد .

دریچه :

* محل نصب دریچه کولر و بخاری در مکان مشخص شده طبق سلیقه مشتری و به هر تعداد و نصب کپسول آتش نشانی و جعبه کمکهای اولیه و ساعت دیواری به صورت اشانتیون .