کانکس های سیار

کانکس های سیار :

موارد استفاده کانکس چرخدار:

شرکت میهن کانکس ارائه کننده انواع کانکس های سیار در اندازه و با امکانات مختلف می باشد. این دسته کانکس ها برای افراد یا سازمانهایی کارایی دارند که جابه جایی برای آنها بسیار اهمیت دارد.

کانکس های سیار نیز نام دیگر کانکس های متحرک می باشند و مانند کانکس های متحرک دارای نوع های چرخ دار و بدون چرخ می باشند که می توانید به راحتی این نوع کانکس ها را به هر منطقه ای که می خواهید حمل و نقل نمایید.

همچنین به کانکس های سیار نام کانکس کاراوان را نیز می دهند و می توان این نوع کانکس ها را به آسانی با نصب بر روی ماشین به عنوان محل مناسب برای  سکونت از آن استفاده نمود.کانکس های سیار

جهت استفاده در بیمارستانها ، سازمان هلال احمر، پایگاههای پلیس و امداد جاده ای ، مطب های صحرائی ، پروژهای ساختمانی ، عمرانی ، پالایشگاه ها نفت و گاز و پتروشیمی ، سازمانهای دولتی آب و فاضلاب ، برق صنعتی ، تشکیلات جهاد سازندگی ، سازمانهای شهرداری ، عمران و شهرسازی، سپاه ، ارتش ،نیروی انتظامی، زیبا سازی شهر،معاونتهای فرهنگی ، سازمان میراث فرهنگی، سینما، پارکها و فضای سبز، دانشگاه ها ، کمپ های تفریحی ، پلیس راه، سازمان حمل و نقل کشوری ، اداره پست ،ایستگاه های مترو، مدارس ،کلیه اصناف دولتی و غیر دولتی ،سازمانهای زیارتی، بانکها ، موسسات فرهنگی ،فرودگاه ها ، سازمانهای منطقه ویژه، مناطق آزاد کیش ،پروژهای اجرائی عسلویه ، بندرعباس ، اداره مرزبانی کشور،خوابگاههای دانشجویی و کارگری ،سالن های غذاخوری،انبار های صنعتی ،هتلها ، کمرگ، اداره آموزش و پرورش،مدیریت بحران و کلیه انبوه سازان و شهرکهای صنعتی .

کانکس متحرک چرخدار پیکانی یا لندروری یصورت ثابت و فنردار کانکس متحرک به کانکسهایی اطلاق می شود که سیستم آنها طوری طراحی میشود که قابلیت سریع حمل و نقل را داشته و کاربرد آن در مواردی است که کانکس یا همان کاروان در فواصل زمانی کوتاه باید جابجا شود. این نوع کانکس بسته به نوع استفاده از رینگ و لاستیک با ابعاد مختلف و با محورهای ثابت و متحرک و به صورت فنردار اجراء و تولید می شود .کانکس متحرک امکان جابجایی را به راحتی داراست.و شما از کانکس متحرک در هر مکانی به راحتی میتوانید استفاده نمایید. کانکس متحرک به راحتی به کشنده متصل می گردد و به راحتی حمل میگردد در ساخت کانکس متحرک و کاروان تمامی اصول ایمنی رعایت می گردد. برای تهیه کانکس متحرک با اسکان آسایش آریا تماس بگیرید.