کانکس نیرو انتظامی

کانکس  نیرو انتظامی:

کانکس نیروی انتظامی به کانکس هایی گفته می شود که جهت استقرار پلیسان گرامی به صورت سیار و یا ثابت مورد استفاده قرار می گیرد . همچنین کانکس نیروی انتظامی میتواند به صورت پارتیشن بندی شده در ابعاد وسیع با دیوار پوش PVC و یا ساندویچ پانل و با استقاده از ورق های گالوانیزه رنگ کوره ایی مورد استفاده قرار گیرند.

کانکس پلیس که برای نیروهای ویژه و نیروی انتظامی مورد استفاده قرار می گیرد . از حدود ۱۰ سال پیش این نوع از کانکس ها مورد توجه نیروی انتظامی قرار گرفت . میهن کانکس  نیز از همان تاریخ برای ساخت کانکس پلیس اقدام کرد. این نوع از کانکس با توجه به مشخصات خاص و با سفارش خریدارن تولید و اجرا می گردد .

کانکس  نیروی انتظامی به کانکس هایی گفته می شود که جهت استقرار نیروی انتظامی در پارک ها و یا در بین جاده ها و راه ها مورد استفاده قرار می گیرد . شرکت میهن کانکس  با بهره گیری از کادری مجرب قادر به ساخت این محصول می باشد . از مشخصات فنی این کانکس می توان به جنس دیواره داخلی UPVC درجه یک ( مناسب برای جابجایی ) ، جنس دیواره های خارجی ورق های رنگ کوره ایی ، شاسی کشی کامل محصول با بهترین متریال و پنجره و درب درجه یک اشاره کرد . اگر قصد خرید این محصول را دارید، لطفا با میهن کانکس  تماس حاصل فرکانکس پلیسمایید تا کارشناسان ما راهنمای شما باشند.