کانکس نظامی

کانکس نظامی :

شرکت میهن کانکس  در راستای ارائه خدمات خود در عرصه طراحی و تولید انواع کانکس، جهت کاربری نظامی، انتظامی و پلیس نیز کانکس خود را عرضه می نماید. کاربری نظامی به کانکس این امکان را می دهد که در اماکن نظامی چون پادگان ها و…. به عنوان انبار تجهیزات نظامی، استقرا نیروهای نظامی و سربازان و … مورد استفاده قرار بگیرد و امکان نصب انواع تجهیزات نظامی چون رادار، دوربین های مدار بسته، امکانات رادیویی و  بیسیمی در انواع کانکس نظامی، کانکس پلیس، و کانکس نیروی انتظامی  وجود دارد.

کانکس نیروی انتظامی و کانکس پلیس  با قابلیت نصب در اماکن شهری، خارج شهری، جاده ها و اتوبانها بصورت ثابت و سیار به نیروهای انتظامی و پلیس امکان اجرای هر چه بهتر وظایف خود را می دهد. کادر مجرب شرکت میهن کانکس کانکس نظامی کوشیده است که راحتی و آسایش را در کانکس های خود جهت استقرار نیروهای پلیس و انتظامی فراهم آورده و این امکان را نیز بوجود آورده است که کلیه تجهیزات نظامی و پلیسی در کانکس نصب شود.

در این نوع از کانتینرهای تغییر کاربری داده شده بنابر صلاح دید شخص و یا ارگان سفارش دهنده، آن را به انواع مختلف ابزار و لوازم نظامی و ایمنی تجهیز می کند تا افراد بتوانند حتی در مکان های سخت و طاقت فرسا مکانی برای استراحت و به عنوان مقر خود در محل جدید که غیرثابت بوده و متحرک می باشد داشته باشند.