کانکس مسافرتی

کانکس مسافرتی :

– این نوع کانکس برای استفاده های شخصی و مسافرت و مهاجرت طراحی شده است و امکان جابجایی با خوروهای شخصی در سرعت های متعارف تا ۷۰ کیلومتر را دارد.

– طراحی آیرودینامیک و زیباکانکس چرخدار

– تجهیز چرخ ها به ترمز های اتوماتیک

– دارای چهار دستگاه جک در پایه های کناری برای ثابت نگهداشتن کانکس به هنگام استقرار در محل

شما میتوانید به راحتی کانکس های خود را چرخ دار کنید. انواع چرخهای موجود در بازار را میتوان به کانکس ها نصب کرد مثلا” چرخهای پیکانی،  چرخهای لندروری و در بعضی موارد چرخهای گاری دستی.

برای کیوسک نگهبانی کوچک می توانید با چرخ دار کردن کانکس امکان جابجایی راحت و ساده را فراهم نمود. در پروژه های راهسازی و پروژه های تونل کانکس چرخدار یک انتخاب خوب برای شما می باشد که بتوانید به سهولت کانکس خود را جابجا کنید. در طی مسیر که در پروژه های راهسازی و پروژه های تونل و معدن و حفاری های عمیق در دل کوه شما فقط با یک کشنده معمولی می توانید کانکس چرخدار را جابجا کنید و احتیاج به جرثقیل یا لودر یا ماشینهای مانند اینها را ندارید بلکه به راحتی هر چه تمام شما کانکس خود را جابجا می کنید.در بعضی از اورژانس های شهرستان ها و تهران کانکسهای چرخ دار موجود می باشد که در ایام تعطیلات عید نوروز و یا در تعطیلات تابستان بصورت اورژانس سیار در کنار جاده ها یا میادین اصلی شهر آماده کمک رسانی به مسافرین هستند، که بعد از تعطیلات کانکسهای چرخدار را به محل  خود خواهند برد .تریلی مسافرتی یا کاروان به پشت ماشین وصل میشه تا جای راحت تر و امن تری نسبت به پادر برای خوابیدن فراهم کنه. اینطوری هر کسی میتونه بدون پیدا کردن جا توی هتل یا مسافرخونه، هر موقع که بخواد به هر جایی سفر کنه. خونه های مسافرتی هم مدل های معمولی و ساده دارن که فرق زیادی با چادری که چهار تا چرخ زیرش داره ندارن، تا مدل های لوکس که شامل چند تا اتاق میشن و ممکنه از خیلی از خونه های غیر مسافرتی ای که دیدیم هیجان انگیز تر باشند ولی در سالهای اخیر و با رونق گرفتن ماشین و ماشین دار شدن اکثریت مردم جای خالی خودرویی به نام “کاروان” را بوضوح میتوان حس کرد. شاید هنوز مردم احساس راحت مسافرت با این وسیله را نچشیده اند ؟!یادم میاید که تا چند سال قبل توی ایران هنوز مسافرت بت چادرهای مسافرتی مرسوم نشده بود ولی با گذشت چند سال میبینید که چادر تا چه حد در بین مردم جا باز کرده وکسانی که که تا چند سال قبل به امر دوخت چادر مغازه ها میپرداختند حال به وفور چادر مسافرتی میدوزند وبه همین دلیل فکر میکنم که تا چند سال آینده همین وضعیت برای ماشینهای کاروان پیش خواهد آمد .