کانکس مدرسه

کانکس مدرسه : 

گاهی در برخی شهرستان ها نیاز به ساخت کانکس مدرسهمدرسه وجود دارد اما به علت صعب العبور بودن مسیر رسیدن به روستا یا شهرستان نمیتوان مصالح ساختمانی را به آن مناطق منتقل کرد، در این صورت نیاز به ساخت مدرسه پیش ساخته به وجود می آید که میتوان کانکس مدرسه را به روش های مختلف ساخت و اجرا کرد.

در صورتی که مسیر جهت حمل متریال مناسب باشد میتوان متریال کانکس مدرسه را که بسیار راحت قابل حمل می باشند به محل ساخت مدرسه منتقل کرد و ساخت مدرسه پیش ساخته را در محل مورد نظر آغاز نمود، اما در صورتیکه مسیر صعب العبور بود میتوان کانکس مدرسه را به صورت چند قلو در کارخانه ساخت و بهه  محل مورد نظر منتقل نموده و در آنجا آنها را به هم متصل نمود.

مزیت ساخت کانکس مدرسه در این است که میتوان در صورتی که بخشی از مدرسه نیاز به تعمیر یا حتی تغییر تعداد کلاس یا تجهیزات و امکانات داشت به راحتی و  آسودگی با کمترین هزینه این تغییرات را در آن اعمال نمود.

و از دیگر مزایای کانکس مدرسه در این است که در حالیکه نیاز به جابجایی یا تغییر آدرس مدرسه پیدا شد ، به راحتی کانکس مدرسه را به محل مورد نظر می توان  انتقال داد.

در کانکس مدرسه کلاس، آبدارخانه، نمازخانه، اتاق مدیریت، اتاق معلمان، اتاق استراحت، سرویس بهداشتی و آبخوری و تمام امکاناتی که جهت یک مدرسه پیش ساخته لازم است میتوان در نظر گرفت.

گروه صنعتی میهن کانکس  طراح وسازنده انواعمدرسه پیش ساخته و کانکس ( ثابت ، متحرک ) کاروان ، کیوسک نگهبانی و حراست ، ساختمان های پیش ساخته ، اتاق پیش ساخته ، کانکس سالنی ، کانکس متحرک ، کانکس ثابت ، کانکس سیار و . . . با سال ها تجربه در خدمت شماست.

نمونه های مدرسه پیش ساخته شرکت ما با بهترین کیفیت ممکن تولید شده و در دسترس شما قرار می گیرد. به عنوان مثال تمامی پنجره ها و درب سرویس های بهداشتی این مدارس از جنس U.P.V.C با شیشه های دو جداره به همراه نصب توری ، پرده لوردراپه و حفاظ ( طبق سفارش مشتری ) می باشد و همچنین لوله وو اتصالات این مدارس نیز از بهترین جنس بازار – شیرآلات قهرمان ، کاسه و روشویی ها پارس سرام یا کرد می باشد.

انواع مدل های مدرسه پیش ساخته شرکت میهن کانکس با توجه به نوع طراحی و مواد مصرفی ضد رطوبت ، ضد زلزله و مقاوم در برابر گرما و سرما می باشند. قابل ذکر است که قیمت مدرسه پیش ساخته شما را شرایط اقلیمی وسلیقه ی شما و اجناس مصرفی تعیین می کند.

شاسی کانکس مدرسه , از تیرآهن ذوب آهن میباشد و همچنین پوشش داخلی کانکس مدرسه از جنس pvc و یا mdf میباشد. و جنس درب و پنجره آن از آلومینیوم الکترواستاتیک می باشد و وزن کانکس مدرسه در هر متر مربع تقریبا ۸۰ الی ۱۰۰ کیلوگرم می باشد.

از دیگر مشخصات کانکس شرکت میهن کانکس مدرسه می توان به مقاوم بودن در برابر زلزله و نصب سریع و حمل و نقل آسان و قابلیت جابجایی و نصب مجدد وجلوگیری از به هدر رفتن حرارت و برودت در تغییرات جوی و قابلیت اجرا در اقلیمهای مختلف و مناطق صعب العبور و عایق صوتی و حرارتی و مقاومت مکانیکی بالا و دارای توجیه اقتصادی در برابر مصالح سنتی اشاره کرد.

گروه صنعتی میهن  کانکس میکوشد تا بهترین کانکس های مدرسه را با کمترین هزینه و قیمت در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد .

فروش فوق العاده کانکس مدرسه با ابعاد مختلف با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت بازار را فقط از ما بخواهید.

کلیه کاروانهای تولیدی این شرکت با توجه به نوع طراحی و متریال مصرفی؛ قابلیتهای ضد رطوبتی، ضد خورندگی، ضد زلزله و مقاومت در برابر تغییرات جوی را دارا میباشد. شرکت تهران کانکس با برخورداری از دانش فنی و استاندارد تولید تحت نظر واحد کنترل کیفیت و همچنین مهندسین مجرب و کار آمد در زمینه طراحی و تولید انواع کانکس ها – آماده ی ارائه انواع کانکس های ثابت و سیار مدرسه می باشد.