کانکس متحرک

کانکس متحرک : شرکت میهن کانکس  یکی از بزرگترین تولید کننده های کانکس های ثابت ، سیار ، ویلایی ،اداری در ابعاد واندازه های مختلف با قابلیت نصب در محل در همه استانها است. کاروان های تولیدی شرکت میهن کانکس در دو نوع ثابت و سیار و در ابعاد و اندازه های مختلف و بنا به سفارشات مشتریان گرامی با کیفیت بالا و مطابق با استاندارد تحت نظارت واحد کنترل کیفیت ، برای مصارف گوناگون تولید میگردد. کلیه کانکس ها با توجه به نوع طراحی و مواد مصرفی ضد رطوبت ، ضد زلزله و مقاوم در برابر گرما و سرما می باشند.

شرکت میهن کانکس ارائه کننده انواع کانکس های سیار در اندازه و با امکانات مختلف می باشد. این دسته کانکس ها برای افراد یا سازمانهایی کارایی دارند که جابه جایی برای آنها بسیار اهمیت دارد.

کانکس های سیار نیز نام دیگر کانکس های متحرک می باشند و مانند کانکس های متحرک دارای نوع های چرخ دار و بدون چرخ می باشند که می توانید به راحتی این نوع کانکس ها را به هر منطقه ای که می خواهید حمل و نقل نمایید.

همچنین به کانکس های  متحرک نام کانکس کاراوان را نیز می دهند و می توان این نوع کانکس ها را به آسانی با نصب بر روی ماشین به عنوان محل مناسب برای  سکونت از آن استفاده نمود.

چند نمونه از کانکس های سیار : امداد و نجات کانکس متحرکجاده ها ، کانکسهای استقرار مسافرین نوروزی ، کانکس های هلال احمر و…

برای بسیاری از افراد و سازمانها متحرک بودن و سیار بودن کانکس و چرخدار بودن آن برای جابه جایی  داری اهمیت به سزایی می باشد. شرکت میهن کانکس با سالها تجربه در طراحی، ساخت و تولید انواع کانکس، کاروان و کانتینر آمادگی خود را جهت تولید کانکس  پرتابل و متحرک اعلام می دارد.

میهن کانکس هر کانکسی را بنا به درخواست و سفارش مشتری چرخدار می نماید تا امکان حمل و نقل آن توسط وسایل حمل و نقل جهت جا به جایی به راحتی میسر شود.

از جمله خصوصیات کانکس متحرک  شرکت میهن کانکس می توان به مقاوم بودن آن در حرکت و جابجایی در شرایط جوی متفاوت و محکم و استیبل بودن آن نسبت به محیط می باشد و این خصوصیات، کانکس پرتابل و کانکس متحرک این شرکت را نسبت به سایر کانکس ها متمایز می نماید.