کانکس ضد سرقت

کانکس ضد سرقت :

میهن کانکس پیشرو در طراحی انواع کانکس کانکس فروشگاهی ضد سرقت در سطح ایران و با دارا بودن بیشترین توان و موجودی کانکس فروشگاهی ضد سرقت قادر است تا انواع کانکس کانکس ضد سرقتضد سرقت را درکمترین زمان ممکن و با بهترین کیفیت ممکن به شما تحویل دهد .هم اکنون میهن کانکس توانسته است با در اختیار داشتن بهترین اقلام مصرفی و کادر مجرب در زمینه طراحی و پیاده سازی کانکس فروشگاهی ضد سرقت این محصول را به صورت شگرف تولید و روانه بازار ایران و گاها خارج از کشور نماید .

کانکس  ضد سرقت با دارا بودن محیط داخلی قابل شست و شو و لایه ضد حریق و ضد زلزله و حشره ، با کف مقاوم ضد رطوبت و دیواره ورق فولادی ۲ میلیمتر می باشد .

همچنین کانکس  ضد سرقت دارای محیط خارجی بسیار شکیل و با درب و پنجره UPVC دوجداره و آلومینیوم با رنگ کوره ای می باشد . همچنین شما می توانید محصول خود را به صورت کاملا سفارشی شده طبق نظر و سلیقه خود تغییر دهید .

میهن کانکس ، کانکس ضد سرقت با بهترین کیفیت ساخت ، به شما هدیه می دهد .

این کانکسها برای مصارف مختلف ساخته می شود

۱- کانکسهای سبک قابل حمل

این کانکسها با هزینه کمتر تنها برای حفاظت از دستگاه استفاده می شود ، این کانکسها ضد آتش سوزی می باشد ودر محوطه امن و ساختمانهای اداری و مسکونی دارای نگهبان که نیاز به حفاظت زیادی ندارد و امنیت آن برقرار است تنها برای حفاظت از باران و آفتاب و ضربه های معمول می باشد و ضد سرقت نیست .

پاسخ شما در این نکته نهفته است؛ امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و کاهش زمان انجام امور نیاز هرچه بیشتر به سرعت بخشیدن امور ضروری است. با استفاده از کانکس فروشگاهی شما در مدت زمان کمتر از یک ماه قادر خواهید بود فروشگاه خود را تجهیز و آماده بهره برداری نمایید. کانکس فروشگاهی ضد زلزله ، ضد سرقت و قابل جابجایی می‌باشد.

گروه صنعتی میهن کانکس کلیه نیاز های یک فروشگاه را برای شما از جمله انبار ، سردخانه ، کانتر ، ویترین ، درب اتوماتیک ، سیستم مانیتورینگ و دوربین مدار بسته ، شبکه دیتا ، سیستم کنترل حضور و غیاب و غیره را در کانکس فروشگاهی تعبیه می‌نماید.

امکان جابجایی کانکس فروشگاهی پس از نصب به خریدار امکان حضور در اکسپو ها و نمایشگاه ها برای فروش محصولات را می‌دهد. همچنین میتوان کانکس فروشگاهی را در هتل ها ، بیمارستان ها ، شهرک های مسکونی سازمانی ، میادین تره بار ، دانشگاه ها مدارس ، جاده ها ، سطح شهر و سایر ساختمان های اداری و دولتی نصب نمود.

کانکس فروشگاهی را می‌توان به صورت دائم و یا موقت طراحی و آماده ساخت نمود. در ساخت کانکس فروشگاهی موقت کلیه پیش بینی های لازم برای حمل کانکس فروشگاهی به دفعات انجام می‌پذیرد ، کانکس فروشگاهی موقت سازه ای مستحکم و ضد سرقت در عین دارا بودن ویژگی هایی از جمله استحکام بالای کف و مقاومت در برابر فشار بار زیاد وارده بر کف و بدنه ها سازه ای لوکس با طراحی مدرن می‌باشد.

کانکس فروشگاهی دائم به دو صورت ساخت به شیوه Box و نصب سریع در محل و یا ساخت به شیوه Large Panel Modular و مونتاژ در محل پروژه آماده گردیده و در محل از قبل آماده شده آماده بهره برداری می‌شود. با توجه به امکان استفاده از متریال های نوین در ساخت کانکس فروشگاهی می‌توان کانکس فروشگاهی دائم مورد نیاز را به شکلی طراحی نمود که ضمن حفظ انعطاف پذیری طراحی و قابلیت مونتاژ و دمونتاژ مجدد از نظر سازگاری و یکپارچگی ، کانکس فروشگاهی از ساختار “کانکس” خارج گردیده و با محیط اطراف حداکثر هماهنگی ممکن را کسب کند.