کانکس صحرا

کانکس صحرا :

کانکس صحرا کانکس صحرا در زمان جنگ جهانی  از آن استفاده میشده است. امروزه با توجه به سرعت ساخت و قیمت تمام شده و نیز تنوع در انواع کانکس با طرح های زیبا و کاربرد های بسیار متنوع، استفاده از کانکس بسیار زیاد شده است.

کانکس ها میتوانند طوری طراحی و ساخته شوند که مناسب نیاز شما باشند. مثل انواع کانکس موجود همچون کانکس های اداری، کانکس دفتر کار، دو طبقه ، کانکس مسکونی یا ویلایی، کانکس سرویس بهداشتی، آشپزخانه، حمام، کیوسک نگهبانی ، و انواع کانکس تحقیقاتی آزمایشگاهی خوابگاهی.

کانکس میتواند اصطلاحا ثابت باشد که برای حمل مجدد آن از قلاب یا هوک نصب شده روی سقف آن استفاده میشود. و یا اینکه کانکس میتواند چرخدار باشد که دیگر نیازی به تجهیزات برای بلند کردن آن نیست.

بسته به نوع کاربری انواع کانکس، جنس بدنه سقف و همچنین کف و نیز عایق بندی آن میتواند متفاوت باشد. متریال مورد استفاده در کیوسک نگهبانی با کانکس مدیریتی متفاوت میباشد . دیواره بیشتر از جنس گالوانیزه با رنگ کوره ای بوده که روی شاسی های سبک فلزی نسب مشوند.

امروزه بیشتر عایق بندی ها از جنس ساندویچ پانل میباشد که با تزریق عایق پلی یورتان یا پلی استایلن و یا حتی پشم شیشه به میان دو صفحه فلزی نازک ساخته میشود ، مانند یک ساندویچ که دو طرف نان دارد و در وسط همبرگر.

ابعاد مختلف دفتر کار  پیش ساخته اداری دارای اتاق کانکس فروشگاهی کانکس اداری مجموعه پیش ساخته ویلایی سرویس بهداشتی مساحت هرطبقه اتاق مدیریت دفتر فروش پارتیشن بندی دارای حفاظ برخی از کاربردهای این اتاق جادویی میباشند.

شرکت میهن کانکس با سالها تجربه در طراحی، مشاوره و ساخت انواع کانکس های ثابت و سیار در ابعاد مختلف، سازه های پیش ساخته ،ویلایی و … همراه با سابقه ای درخشان و کادری مجرب در عرصه ی تولید کارگاهی به عنوان یکی از کارگاه های برخوردار ازدانش فنی و استاندارد تولید تحت نظر واحد کنترل کیفیت  مفتخر است خلاصه ای از خدمات خود را به مشتریان گرامی ارایه داده تا در صورت توفیق ما، با اطمینان خاطر کار خود را به این شرکت بسپارید.

شایان ذکر است محصولات شرکت میهن کانکس  تماما عایق رطوبتی،حرارتی،ضد خورندگی،مقاوم در برابر زلزله و شرایط جوی مختلف میباشد.