کانکس صحرایی

کانکس صحرایی :

کانکس  صحرایی در مواقعی که نیاز به تجهیز فوری بیمارستان می باشد کاربرد زیادی دارد.برای مثال زمانی که حوادث غیرمترقبه و بلایای طبیعی مانند سیل ، زلزله ، آتش سوزی ، و… رخ داده است نیاز به تجهیز فوری درمانگاه وکادر بهداشت بیش از بیش احساس می شود.

کانکس صحرایی  و یا همان کلینیک صحرایی بهترین راه حل برای این زمان می باشد ، میهن کانکس  تنها واحد خلاق می تواند با حداقل زمان ممکن برای این گونه بحران بهترین تجهیزات را محیا کند.

همچنین برای روستا یا دهستان که از امکاناتی مانند بیمارستان بی بهره مانده اند نیز می توان از کانکس صحرایی درمانی استفاده نمود.کانکس صحرایی

کانکس صحرایی همچنین می تواند جهت تجهیز سریع بین جاده کشور در کنار پلیس راه قرارداده شود تا در مواقع بحرانی سریعا در خدمت مسافران بین راهی سراسر کشور باشد. معمولا به صورت چرخ دار و متحرک و قابل جا به جایی می باشد که در عین کوچکی و سادگی از نظر امکانات داخلی باید کامل باشد و بسیار محکم و قوی ساخته شود تا در اثر جا به جایی های متعدد زود مستهلک نشود.

کانکس  صحرایی به محصولاتی گفته می شود که در مناطق صعب العبور مورد استفاده قرار می گیرد. این محصول جهت اورژانس سیار و یا دندانپزشکی سیار مورد استفاده قرار می گیرد. پیشنهاد می شود کانکس کلینیک صحرایی را بصورت متحرک خریداری کنید تا در صورت نیاز قابلیت جا به جایی را داشته باشند.