کانکس شهرداری

کانکس شهرداری : 

ساخت کانکس شهرداری بصورت ساده و شیب دار، دارای سقف طرح دار و قوس دار، ساخت کانکس میوه و تره بار بصورت ساده، چند ضلعی و مدور و ساخت انواع کانکس غرفه بازیافت بصورت شیشه ای در طرح و ابعاد گوناگون، نمونه ای از تولیدات این شرکت می‌باشد. از مزایای کانکس‌های شهرداری، کانکس غرفه بازیافت و کانکس میوه و تره بار شرکت میهن  کانکس می‌توان به مقاومت آن‌ها در برابر خوردگی، پوسیدگی و عایق مناسب حرارتی و برودتی آن‌ها اشاره کرد، همچنین این کانکس‌ها با توجه به متریال درجه یک به کار رفته در ساختشان، دارای طول عمر زیاد و مقاوم در برابر زلزله و شرایط جوی مختلف می‌باشند و خاصیت پرتابل بودن کانکس باعث افزایش کاربری آن‌ها در مناطق مختلف می‌شود. شرکت میهن  کانکس با سال‌ها تجربه همراه با کادری مجرب در طراحی و تولید انواع کانکس، کاروان و کانتینر، در راستای رفاه حال مشتری محصولات خود را با کاربری‌های مختلف عرضه می‌دارد.

شرکت میهن  کانکس  با مهندسین و کارشناسان فنی خود در طراحی، تولید و فروش انواع کانکس، کاروان و کانتینر، در راستای رفاه حال مشتری محصولات خود را با کاربری های مختلف عرضه می دارد.

کانکس های غرفه بازیافت متنوع و دارای انواع گوناگونی بصورت ساده و شیبدار، دارای سقف طرحدار و قوس دار می باشد. 

ساخت کانکس میوه و تره بار بصورت ساده، چند ضلعی و مدور و ساخت انواع کانکس شهرداری بصورت شیشه ای در طرح و ابعاد گوناگون، نمونه ای از تولیدات شرکت میهن  کانکس می باشد.

متقاضیان و مشتریان گرامی علاوه بر اسکانکس شهرداری تفاده از تخصص مهندسین شرکت میهن  کانکسدر طراحی انواع کانکس، همچنین خود می توانند با سفارش طرح و پلان درخواستی خود، متناسب با فضا و شرایط مکانی خود کانکس مورد نظر را سفارش دهند.

از مزایای کانکس غرفه بازیافت، کانکس میوه و تره بار و کانکس های شهرداری شرکت میهن  کانکس می توان به مقاومت آنها در برابر خوردگی، پوسیدگی و عایق مناسب حرارتی و برودتی آنها اشاره کرد، همچنین این کانکس ها با توجه به متریال درجه یک به کار رفته در ساختشان، دارای طول عمر زیاد و مقاوم در برابر زلزله و شرایط جوی مختلف می باشند و خاصیت پرتابل بودن کانکس باعث افزایش کاربری آنها در مناطق مختلف می شود.

کانکس های بازیافت شهرداری کانکس هایی هستند که جهت رفاه حال عموم شهروندان در بخش های مختلف شهر مستقر می شوند. این نوع کانکس ها در طرح های مختلفی طراحی و ساخته می شوند، که وظیفه کسانی که داخل کانکس بازیافت مستقر می شوند این است که زباله های شهروندان را به صورت دسته بندی شده و تفکیک شده اعم از زباله خشک, زباله قابل بازیافت, زباله غیر قابل بازیافت و غیره دریافت می کنند و در عوض به شهروندان وسایلی نظیر کیسه مخصوص زباله و … ارائه می دهند این امر در پاکیزه سازی شهر کمک شایانی خواهد داشت، در این صورت علاوه بر بازیافت زباله های قابل بازیافت میتوان به تمیز بودن محیط شهر کمک شایانی نمود.