کانکس سیار مسافرتی

کانکس سیار مسافرتی : کانکس سیار مسافرتی کانکسی است که با داشتن محور و لاستیک و مالبند جهت حمل در مسیرهای کوتاه طراحی شده است   این نوع کانکس ، حتماً باید جوشکاری دقیق و محکمی داشته باشد که با توجه به کاربری خاص آن در حرکت و عبور از دست انداز ها مشکلی برای سازه و محور زیر آن پیش نیاید.

از ویژگی های کانکس سیار می توان گفت که به دلیل قرار گیری وسایل مختلف درون کانکس سیار، این کانکس ها برای حرکت با سرعت بیش از ۷۰ کیلومتر در ساعت مناسب نیستند. همچنین تمامی چرخ های کانکس سیار مجهز به ترمز های اتوماتیک می باشد تا در صورت ترمز وسیله کشنده، کانکس سیار به حرکت خود ادامه ندهد. جهت کاهش مصرف سوخت وسیله کشنده، طراحی کانکس سیار به صورت کاملا آیرودینامیک می باشد. برای استقرار کانکس سیار در حالت ایستاده و برای افزایش ثبات آن، چهار عدد جک هیدرولیکی در چهار طرف آن تعبیه شده است. کانکس سیار مسافرتی در رابطه با قیمت کانکس سیار می توان گفت که قیمت آن با توجه به تجهیزات و لوازم جانبی به کار رفته در آن می تواند متفاوت باشد. این لوازم شامل موارد زیر هستند: آشپزخانه شامل سینک ظرف شویی، لوله کشی آب سرد و گرم، شیر مخلوط و … حمام، تخت خواب و … . همچنین در ساخت دیواره های کانکس سیار از مواد عایق برودتی و حرارتی استفاده می شود که بسیار در زمینه کاهش مصرف انرژی مفید می باشد.

کانکس متحرک چرخدار پیکانی یا لندروری یصورت ثابت و فنردار کانکس متحرک به کانکس هایی اطلاق می شود که سیستم آنها طوری طراحی میشود که قابلیت سریع حمل و نقل را داشته و کاربرد آن در مواردی است که کانکس یا همان کاروان در فواصل زمانی کوتاه باید جابجا شود. این نوع کانکس بسته به نوع استفاده از رینگ و لاستیک با ابعاد مختلف و با محورهای ثابت و متحرک و به صورت فنردار اجراء و تولید می شود .کانکس متحرک امکان جابجایی را به راحتی داراست.و شما از کانکس متحرک در هر مکانی به راحتی میتوانید استفاده نمایید. کانکس متحرک به راحتی به کشنده متصل می گردد و به راحتی حمل میگردد در ساخت کانکس متحرک و کاروان تمامی اصول ایمنی رعایت می گردد. برای تهیه کانکس متحرک با میهن کانکس  تماس بگیرید.