کانکس سوپر مارکت

کانکس سوپر مارکت   :

شرکت  میهن کانکس  با کاربری سوپرمارکت، فروشگاه، فست فود، رستوران، مغازه، کیوسک و … را با پلان و نقشه و مشخصات مورد درخواست مشتری را نیز تولید می نماید. این نوع کانکس ها بسته به کاربری که دارند، شکل و متریال مخصوص خود,قیمت مخصوص خود را خواهند داشت. این نوع کانکس ها دارای مقاومت در برابر خوردگی، پوسیدگی، زلزله می باشد و در مقابل سکانکس  سوپر مارکت رما، گرما نیز عایق می باشد و با تغییراتی که در ساخت کانکس ایجاد می شود، کانکس را برای استفاده در هر نوع شرایط جوی آماده می نماید .کانکس رستوران، کانکس فروشگاه، کانکس سوپرمارکت و مغازه، کیوسک و کانکس فست فود قابلیت ساخت بصورت پانلی,کانکسی و ساخت و اجرای در محل را نیز دارد.

بسته به کاربرد و سلیقه شما عزیزان استفاده کننده کانکس ها میتوانید طیف وسیعی از کیفیت و جنس اولیه را بکار ببرید. در جنس کانکس ها برای ظاهر زیبا میتوانید از انواع کف پوش و دیوار پوش سود ببرید. چوب های دکوراتیو ساندویچ پنل و یا حتی شیشه. در قسمت عایق بندی برای گرما و سرما و نیز آلودگی های صوتی میتوان از pvc upvc سود برد. برای شاسی سازی هر چه مواد آن از وزن کمتر برخوردار باشند بهتر است. هوک و قلاب  در انواع کانکس ثابت و چرخدار یا کانکس متحرک متفاوت میباشند.

ساندویچ پنل – کامپوزیت – جنس چوب دکوراتیو – آشپزخانه – کانکس ۲۴ متری – کانکس میوه تره بار – – دکه روزنامه فروشی – کانکس گشت سرویس بهداشتی چند کابین کانکس گلخانه کانکس شیشه ای کانکس حمل محصولات کشاورزی