کانکس سردخانه ای

کانکس سردخانه ای :

در تهیه ی کانکس سرد خانه ای با تقویت عایق بندی و تغییر در نوع عایق های استفاده شده می توان انتقال ضریب انتقال حرارت دیوارهای کانکس را تا حد قابل قبولی پایین آورد که باعث جلوگیری از هدر رفتن انرژی،جلو گیری از تبادل حرارت با بیرون می گردد که می توان با تعبیه ی یک سرد کن در داخل کانکس و استفاده از سنسور حرارتی دمای داخل کانکس سرد خانه را با با صرف حداقل انرژی موجود ثبت کرد. جنس کانکس سرد خانه ای  همانند گریدبندی ها خواهد بود با این تفاوت که از لحاظ عایق بندی دیواره ها وسقف وکف باید به گونه ای بسیار خوب کار شود و چند لایه عایق در تولید کانکس های سرد خانه به کار برد این نوع از کانکس ها نیز در دامنه ی تعریف کانکس های خاص و سفارشی تعریف می گردد.ساندویچ پانل سردخانه ای sandwich panel for cold storage برای ساخت و پیاده سازی  سردخانه ی بالای صفر درجه ، زیر صفردرجه ، و تونلهای  ساختمانهای صنعتیی مثل کارخانه های صنعتی ، ساختمانهای بزرگ، سوپرمارکتهای عظیم ، انبارها و باقی صنعتها مانند دامداریها و صنایع کشاورزی ، فروشگاههای وابسته به صنعت سردسازی ، منازل ، هتلها ، ورزشگاه ها ، صنایع مواد غذایی ،  بستنی سازی ها و فروشی ها ، صنایع تجهیز پزشکی ، آزمایشگاهی ، بیمارستانها ، داروسازی ، تولیدی گلها و گیاهان استفاده میشود . ضخامت ساندویچ پانل سردخانه ای sandwich panel for cold storage 12 ، ۱۲٫۵ ، ۱۵۵ سانتیمتر می باشد.

یک سازه ی مستحکم جهت انواع فضای بسته باز ( که امکان سرهم بندی در مکان بدون دیوار و شاسی وجود داشته باشد ) پوشش آن ورقهای رنگی ، آلوزینک ، گالوانیزه با طول عمر زیادی باشد بهداشت که از ویژگی های خاص ساندویچ پانل ها می باشد و مقاومت در مقابل رطوبت و پوسیدگی نصب آسان و بسیار سریع همراه توانایی سرهم بندی و از هم باز کردن مجددکانکس سردخانه ای عایق پلی یورتان دانسیته ی ۴۰ کیلو گرم بر متر مکعب

جهت بدست آوردن قیمت کانکس های سرد خانه ای باید ابتدا با توجه به سایز بندی با نمایندگان فروشمیهن کانکس تماس حاصل نمایید و با در اختیار داشتن مشخصات کامل کانکس سردخانه ی مورد نظر خود قیمت پیشنهادی را دریافت نمایید.

در خصوص زمان تحویل این نوع کانکس ها به دلیل سفارشی بودن بعد از تصویب مشخصات فنی ارائه شده با هماهنگی با کارگاه میهن کانکس توسط نمایندگان فروش به خریدار ابلاغ می گردد.

کانکس های سردخانه در دو نوع ثابت و متحرک ساخته می شود که نوع ثابت بیشتر در رستوران ها وکارخانه جات و… کارایی دارد ولی نوع قابل حمل بسته به اندازه، قابل حمل با کامیون ، کامیونت و… می باشد. شرکت آی میهن کانکس در تولید این دو نوع کانکس فعالیت دارد که بسته به نیاز شما این کانکس ها را در اندازه های مختلف و همچنین با قدررت موتور سرد کن مختلف تولید می کند.

در تولید کانکس های سرد خانه ای عایق بودن یکی از مهمترین فاکتور ها می باشد به همین دلیل در بدنه این کانکس ها از صفحه های ساندویچ پانلی استفاده می شود . اسکلت این کانکس ها مانند مابقی کانکس ها است با این تفاوت که در کانکس های سرد خانه ای از چند لایه عایق استفاده می شود تا از هدر رفتن سرما جلوگیری شود.

قیمت این کانکس ها به اندازه ، جنس دیواره و سقف و همچنین تجهیزات این کانکس ها بستگی دارد. درب های استفاده شده در این کانکس ها کاملآ عایق می باشند و در آنها از لاستیک های درزگیر استفاده شده است.

فواید استفاده از کانکس سرد خانه:

۱٫ انعطاف در ساخت و اندازه

۲٫ عایق خوب دما با طول عمر بالا

۳٫ ساخت سریع و قیمت مناسب

۴٫ مقاومت در برابر آفتاب ، باد و باران و…

۵٫ مقاومت در مکانهای مرطوب چه از نظر نوع بدنه و چه عایق بودن

۶٫ جا به جایی آسان