کانکس ساندویچ پانل

کانکس ساندویچ پانل :

شرکت میهن کانکس  با داشتن سالها تجربه و با در اختیار داشتن مهندسین و کادر مجرب کارگاهی در امر طراحی، ساخت و تولید خانه پیش ساخته، کانکس، کانتینر و سازه های پیش ساخته،یکی از مقاوم ترین مصالح ساخت و ساز را که به ساندویچ پانل مشهور است در پروسه ی تولید محصولات خود به کار می برد.

ساندویچ پانل که با ساندویچ پنل نیز شناخته می شود، دارای یکی از پیشرفته ترین تکنولوژی ها در تولید مصالح ساخت و ساز می باشد که این موضوع باعث استقبال از آن در کشورهای پیشرفته شده است. میهن عزیزمان ایران نیز در امر استفاده از این تکنولوژی از سایرین عقب نیافتاده بصورت روزافزون موارد استفاده از ساندویچ پانل در ایران نیز رو به افزایش است. در این راستا شرکت میهن کانکس ضمن مفتخر بودن نسبت به دارا بودن مشتریان گرامی در سراسر کشور و خارج از ایران، علاوه بر استفاده از سایر متریال ها در ساخت محصولات خود، کانکس، کانتینر، کاروان و سازه های پیش ساخته خود را بصورت ساندویچ پانل نیز به مشتریان عزیز ارائه می دهد.

ساندویچ پانل ترکیبی از دو لایه می باشد که یک لایه عایق میانی از جنس پلی اورتان، پلی استایرن، پشم سنگ و پشم شیشه می باشد که به وسیله مفتول های شبکه ای به لایه های پوشاننده متصل می شود که به دو دسته ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری تقسیم می شوند.

ساختار ساندویچ پانل مزیت های دارد که در ذیل  به آنها اشاره میشود:

مقاومت بسیار بالا در برابر نیروهای برشی و کششی زلزلهکانکس ساندویچ پانل

مقاومت در برابر ضربه و نیروهای خارجی وارد شده

ایمن در برابر حشرات موذی و سایر جانوران جونده

ایمنی بسیار بالای آن در مقابل آتشسوزی و اشتعال

مقاومت عالی در برابر خوردگی و پوسیدگی

انقباض و انبساط فوق العاده پایین در نتیجه مقاومت در برابر تغییر شکل و دفرمه شدن

عایق بسیار مناسب حرارتی و برودتی

عایق صوتی فوق العاده

وزن بسیار سبک آن نسبت به مصالح سنتی و عدم نیاز به پی و فونداسیون

طول عمر بالای ساندویچ پانل