کانکس سالن غذاخوری

کانکس سالن غذا خوری :

شرکت میهن کانکس با تجربه ای فراوان در عرصه ی ساخت و تولید انواع کانکس آشپزخانه ، کانکس سلف سرویس ، کانکس سالن غذاخوری، کانکس رستوران و… افتخار دارد تا کانکس هایی با کاربری متفاوت طبق نیاز شما مشتریان گرامی را ارائه داده تا متقاضیان محترم امکان استفاده از آن را داشته باشند. کانکس آشپزخانه و غذاخوری شرکت کانکس سازی تهران کانکس قابل استفاده در مکان های مختلف و پروژه های متفاوت می باشند. با امکان ساخت در ابعاد و اندازه های متفاوت و مختلف بنا به درخواست و سفارش مشتری ساخت و تولید می شوند.

کانکس رستوران ، کانکس عداخوری ، کانکس فست فود از کانکس غذا خوری در مکانهای مختلفی میتوان استفاده نمود.این نوع کانکس این امکان را فراهم میکند که در داخل آن میز و صندلی چیده شود تا افراد بتوانند در داخل کانکس غذای خود را میل نمایند. کانکس غذا خوری درابعاد و اندازه های مختلف امکان ساخت دارد و اندازه کانکس غذاخوری بستگی به تعداد نفراتی دارد که می خواهند از این کانکس استفاده نمایند. کانکس غذا خوری را میتوان در پروژه های ساختمانی عمرانی ,کارگاهها,کارخانجات,دانشگاهها,مدارس و هر مکانی که به غذا خوری احتیاج باشد استفاده نمود .

تجهیزات فنی کانکس  سالن غذا خوری :

شاسی کانکس غذا خوری: شاسی استفاده شده در این نوع کانکس از تیر آهن میباشد که اندازه آن بستگی به ابعاد واندازه کانکس آموزشی دارد .یعنی در مواقعی که اندازه کانکس آموزشی بزرگ باشد از تیر آهن هایی با ضخمات و قطر بیشتر استفاده میگردد .

اسکلت کانکس غذا خوری: در اسکلت این نوع کانکس از پروفیل آهنی استفاده میشود که ضخامت آن بستگی به ابعاد کانکس دارد در ضمن اسکلت کانکس در برابر زنگ زدگی توسط ضد زنگ محافظت می گردد.ضد زنگ طول عمر اسکلت کانکس را زیاد میکند و از پوسیدگی آن جلو گیری مینماید .

پر کننده خارجی کانکس غذا خوری: برای پوشش دادن قسمت خارجی کانکس میتوان از ساندویچ پانل در طرح ها ورنگ های مختلف بهره گرفت و یا از پانل های پی وی سی که دارای استاندارد هستند استفاده کرد که به کانکس نمای زیبایی می دهد ویا میتوان از ورق های کامپوزیت برای نمای خارجی کانکس آموزشی استفاده نمود .

پر کننده داخلی کانکس غذا خوری: برای پوشش دادن قسمت خارجی کانکس از پانل های پی وی سی که دارای استاندارد هستند و در برابر رطوبت و حشرات مقاومت بالایی دارند میتوان استفاده نمود و یا از ورق های ام دی اف با ضخامت های ۳ میل و یا ۶ میل استفاده کرد این ورق ها دارای تنوع رنگ میباشند .

جنس سقــف کــانکـس غذا خوری: سقف دارای دو قسمت میباشد اولین قسمت سقف کانکس قسمت خارجی میباشد که با آب و هوای بیرون مستقیم در تماس میباشد و قسمت دوم سقف کانکس قسمت داخلی میباشد که از داخل کانکس قابل مشاهده میباشد و در زیبایی و نمای داخلی کانکس تاثیر دارد قـسـمـت بـیـرونـی سـقـف از ورق گـالـوانـیــزه خــود رنــگ سـیــنـوسی بــا ضـخــامت اسـتــانـدارد وعـایق بــنـدی کــامــل و قـسـمــت داخـلـــی مـتـنـاسـب بــا

نــوع پــوشـش داخـلــی یو پـی وی ســی یا ام دی اف پرکننده کف کانکس غذا خوری: برای پوشش کف کانکس از تخته چند لایی خارجی که دارای ضخامت مناسب میباشد استفاده میگردد هم چنین میتوان از ورق های پی وی سی برای کف استفاده کرد .

درب کانکس: جنس درب کانکس میتواند از آلومینیوم با رنگ کوره ای و یا از جنس یو پی وی سی با کیفیت متناسب استفاده نمود .

پنجره کانکس: در کانکس میتوان از پنجره آلومینیومی و یا از پنجره های یو پی وی سی استفاده کرد که این نوع پنجره ها دارای دو نوع تک جداره و دو جداره میباشند

شیشه کانکس : نوع شیشه استفاده شده در کانکس میتواند از انواع زیر باشد:

شیشه ساده با ضخامت های ۴ یا ۶ میل

شیشه مشجر با ضخامتهای ۴ یا ۶ میل

شیشه رفلکس با ضخامتهای ۴ یا ۶ میل

تاسیسات کانکس آموزشی :

۱- تاسیسات برقی :

ورودی اصلی برق به کانکس , سیم کشی روکار کانکس , کلید و پریز استاندارد, فیوز مینیاتوری , روشنایی سر درب کانکس , تجهیزات برق داخلی کانکس , سیم کشی مخابراتی داخلی کانکس

۲- تاسیسات لوله کشی :

سرویس بهداشتی و حمام داخل کانکس , آشپز خانه داخل کانکس ,لوله کشی آب سرد و گرم,نصب آب گرم کن,لوله کشی فاضلاب کانکس

کانکس سالن غذا خوری  معمولاً به گونه ای طراحی می شود که تمام نیازهای یک رستوران  سیار را تامین کند, فروشگاه های سیار قابلیت این را داشته به صورت موقت در مکانی مستقر شده و در صورتی که بازدهی پایین بود، طبقه هماهنگی به مکانی دیگر منتقل شده و رستوران  یا فروشگاه جدیدی تاسیس شود. از کاربری های کانکس غذا خوری  میتوان  در شهرکهای تازه تاسیس، شهرک های صنعتی و دانشگاه ه و ادارات دولتی و بزرگ, کنارپارکها و فضای سبز, در معابر پیاده, و تمام مکانهایی که امکان دسترسی به رستوران کانکس سالن غذا خوری وجود ندارد، مستقر شوند و بازار کار خوب و نوینی را خواهند داشت. در این نوع کانکس میتوان ازامکانات قید شده استفاده نمود. – ویترین – انواع یخچالهای فروشگاهی و صنعتی – انواع قفسهای فروشگاهی – انواع تجهیزات فروشگاهی – کپسولهای آتش نشانی – سیستم تهویه مطبوع وهمچنین سیستمهای گرمایـشـی و سرمایشی – انواع پارتیشنهایmdf وآلومینیومی تک جداره و دو جداره – انواع دربهای یو پی وی سی ، آلومینیومی ، اچ دی اف – سیستم قفسه وکابینت و سینکهای ظرفشویی دارای حفاظ آکاردئونی مناسب برای بوفه یا فروش مواد غذایی با طراحی بسیار مطمئن جهت ایمنی بیشتر و محافظ در برابر هر نوع شرایط آب و هوایی. *کانکس ها و اتاق های پیش ساخته شرکت اسکان سپهر در دو نوع ثابت و متحرک و در ابعاد مختلف بنا به درخواست مشتریان گرامی با کیفیت بالا و کاربردهای متفاوت تولید میگردند .