کانکس رستوران سیار

کانکس رستوران سیار :

کانکس رستوران به محصولاتی گفته می شود که جهت استفاده رستوران های سیار مورد استفاده قرار می گیرد.

این محصولات طبق درخواست مشتریان گرامی به صورت کانکس های سفارشی ساخته می شوند.

پیشنهاد می شود دیواره های بیرونی به صورت کامپوزیتی ساخته شود تا جلوه زیباتری به کانکس داده شود.

امروزه با نسل جدیدی از رستوران ها روبرو هستیم که در خیابان به مردم غذاهای آماده یا سفارشی تحویل می دهند. طبق مطالعات انجام شده توسط ای بی ای اس ورد (IBSI WORLD) غذاهای خیابانی یا کترینگ های سیار از ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۲ معادل ۸٫۴ درصد رشد داشته اند.این یک آمار کارافرینی بسیار بالاست. ضمن اینکه ۸۷ درصد از افراد کارآفرین که جسارت وخلاقیت راه اندازی رستوران سیار داشته اند با حداکثر ۴ نیروی کار به کسب و کار خود ادامه می دهند.

میهن کانکس یکی از بزرگترین تولید کننده های انواع مدل های کانکس رستوران و انواع کانکس سیار ، ویلایی در ابعاد واندازه های مختلف با قابلیت نصب در محل در همه استان ها می باشد. کلیه مدل های کانکس رستوران این شرکت با توجه به نوع طراحی و مواد مصرفی ضد رطوبت ، ضد زلزله و مقاوم در برابر گرما و سرما می باشند. تجهیزات کانکس رستوران شرکت میهن کانکس  می تواند طبق خواسته درخواست کننده اجرا شود. برای اطلاع از قیمت و هزینه کانکس شما می توانید با قسمت فروش کانکس تماس گرفته و اطلاعات دقیق را دریافت نمایید.

نگاهی به تجهیزات فنی کانکس رستوران :

شاسی کانکس رستوران از تیر آهن میباشد که اندازه آن بستگی به ابعاد واندازه کانکس آموزشی دارد .یعنی در مواقعی که اندازه کانکس آموزشی بزرگ باشد از تیر آهن هایی با ضخمات و قطر بیشتر استفاده میگردد. همچنین در اسکلت کانکس رستوران از پروفیل آهنی استفاده می شود که ضخامت آن بستگی به ابعاد کانکس دارد در ضمن اسکلت کانکس در برابر زنگ زدگی توسط ضد زنگ محافظت می گردد. ضد زنگ طول عمر اسکلت کانکس رستوران را زیاد میکند و از پوسیدگی آن جلو گیری مینماید.کانکس رستوران سیار

گروه صنعتی  میهن  کانکس با سال ها سابقه درخشان در عرضه ساخت کانکس رستوران و دیگر محصولات نظیر کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی به صورت ثابت و یا چرخدار ( سیار ) و ساخت سازه های فلزی فعالیت داشته است . تمامی اطلاعات در سایت ما موجود می باشد و در قسمت گالری می توانید تمامی نمونه کارها را مشاهده فرمایید.

.کابین، شیرآلات و پایپینگ ها شامل گارانتی می باشند. .کلیه تجهیزات برقی (به غیر از لامپ ها)، شامل کلیدها، چراغ ها، سوکت ها، کلیدهای مینیاتوری و محافظ جان شامل گارانتی می باشند. .ژنراتور سیستم با توجه به نوع انتخاب شده چینی ۳۰۰ ساعت و ایتالیایی یا ژاپنی ۶۰۰