کانکس دکه ای

کانکس دکه ای :

امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و کاهش زمان انجام امور نیاز هرچه بیشتر به سرعت بخشیدن امور ضروری است. با استفاده از کانکس دکه ای  شما در مدت زمان کمتر از یک ماه قادر خواهید بود فروشگاه خود را تجهیز و آماده بهره برداری نمایید. کانکس فروشگاهی ضد زلزله ، ضد سرقت و قابل جابجایی می‌باشد.

شرکت میهن کانکس کلیه نیاز های یک فروشگاه را برای شما از جمله انبار ، سردخانه ، کانتر ، ویترین ، درب اتوماتیک ، سیستم مانیتورینگ و دوربین مدار بسته ، شبکه دیتا ، سیستم کنترل حضور و غیاب و غیره را در کانکس فروشگاهی تعبیه می‌نماید.

امکان جابجایی کانکس دکه ای  پس از نصب به خریدار امکان حضور در اکسپو ها و نمایشگاه ها برای فروش محصولاکانکس دکه ایت را می‌دهد. همچنین میتوان کانکس فروشگاهی را در هتل ها ، بیمارستان ها ، شهرک های مسکونی سازمانی ، میادین تره بار ، دانشگاه ها مدارس ، جاده ها ، سطح شهر و سایر ساختمان های اداری و دولتی نصب نمود.

کانکس فروشگاهی را می‌توان به صورت دائم و یا موقت طراحی و آماده ساخت نمود. در ساخت کانکس فروشگاهی موقت کلیه پیش بینی های لازم برای حمل کانکس فروشگاهی به دفعات انجام می‌پذیرد ، کانکس فروشگاهی موقت سازه ای مستحکم و ضد سرقت در عین دارا بودن ویژگی هایی از جمله استحکام بالای کف و مقاومت در برابر فشار بار زیاد وارده بر کف و بدنه ها سازه ای لوکس با طراحی مدرن می‌باشد.

کانکس فروشگاهی دائم به دو صورت ساخت به شیوه Box و نصب سریع در محل و یا ساخت به شیوه Large Panel Modular و مونتاژ در محل پروژه آماده گردیده و در محل از قبل آماده شده آماده بهره برداری می‌شود. با توجه به امکان استفاده از متریال های نوین در ساخت کانکس فروشگاهی می‌توان کانکس فروشگاهی دائم مورد نیاز را به شکلی طراحی نمود که ضمن حفظ انعطاف پذیری طراحی و قابلیت مونتاژ و دمونتاژ مجدد از نظر سازگاری و یکپارچگی ، کانکس فروشگاهی از ساختار “کانکس” خارج گردیده و با محیط اطراف حداکثر هماهنگی ممکن را کسب کند.