کانکس دو اتاقه

کانکس دو اتاقه:

گروه صنعتی میهن کانکس با تولید انواع کانکس دو اتاقه و چند اتاقه در خدمت شماست. این شرکت سعی دارد تا شما مشتریان و کار فرمایان محترم را بیشتر با انواع مدل های کانکس دو اتاقه و چند اتاقه آشنا نماید. کانکس دو اتاقه شرکت  میهن کانکس شامل دو اتاق در طرفین و مجهز به سیستم بهداشتی کامل , توالت ایرانی و یا فرنگی , حمام با شیرآلات کامل تلفنی , رو شوئی چینی درجه یک , لوله کشی آب رو کار و کف فایبر گلاس با امکانات لوازم بهداشتی می باشد. همچنین برخی از مشخصات فنی کانکس دو اتاقه شرکت میهن کانکس شامل شاسی تیر آهن نمره ۱۸ ذوب آهن و پوشش های داخلی pvc طرح چوب آذران پلاستیک درجه یک و پوشش بیرونی ورق گالوانیزه فرمدار۰/۷ رنگ کوره ای فولاد مبارکه و اسکلت فلزی از پروفیل های ۸۰×۸۰ و ۴۰×۴۰ و تخته های کف از wooden tile اندونزی می باشد.گروه صنعتی میهن کانکس توانایی تحویل هر تعداد کانکس دو اتاقه و چند اتاقه که مد نظر شما باشد را طبق برنامه زمانی معین خواهد داشت و حداقل سفارش هم می تواند یک دستگاه کانکس دو اتاقه باشد. روش فروش این شرکت هم بدین صورت است که ابتدا طرح دلخواه خود را به همراه ابعاد و تجهیزات مورد نیاز به مشاورین ما ارائه نموده و پس از برآورد قیمت می توانید جهت پرداخت و تحویل کانکس دو اتاقه یا چند اتاقه مورد نظر اقدام نمایید.

انواع کانکس دو اتاقه و چند اتاقه گروه صنعتی میهن کانکس با تجهیزات سرویس بهداشتی و آبدارخانه با کمترین هزینه نصب آماده تحویل به شما عزیزان می باشد. ابعاد انواع کانکس دو اتاقه و سه اتاقه شرکت میهن کانکس به صورت (۱۲*۲٫۴۰ )   ( ۱۲ * ۲٫۵) و ( ۱۲ * ۳) بوده و لیست امکانات داخلی این نوع کانکس دو اتاقه تولید شده شرکت میهن کانکس به شرح زیر می باشد :

  • تولید کانکس ۱۲ متری با آشپزخانه و یا آبدارخانه
  • تولید کانکس ۱۲ متری با سرویسهای بهداشتی
  • تولید کانکس ۱۲ متری دو اتاقه و سه اتاقه با اتاقهای اداری و مدیریتی

 همچنین امکانات و مشخصات نمای بیرونی و داخلی انواع کانکس دو اتاقه شرکت میهن کانکس بدین شرح است:

  • کانکس با ورق گالوانیزه و عایق پلی استایرن ( پلاستفوم )
  • کانکس با ساندویچ پانل و عایق پلی اورتان
  • کانکس با نمای کامپوزیت
  • کانکس پی وی سی PVC
  • کانکس ام دی اف کانکس  دو اتاقه کانکس دو اتاقه

کانکس دواتاقه ساده ویا کانکس با آبدارخانه میهن کانکس جهت استفاده در محیط های گوناگون درون شهری, بیرون شهری, جاده ها , شرکتهای ساختمانی و مهندسی , سازمانهای دولتی , نیروی انتظامی وارتش , مدارس کشورو استقرار نگهبانان در شهرک های مسکونی و صنعتی به صورت مجزا و یا نصب در داخل کانکس می باشد.