کانکس دفتری

کانکس دفتری :

اغلب در پروژه های بزرگ نیاز به استقرار ثابت کارشناسان فنی و تیم مهندسی مجرب به جهت نظارت بر پروسه های فنی و زمانی پروژه ها و همچنین مدیریت مناسب سایر ابعاد مدیریتی پروژه ها غیر قابل اجتناب است. امروزه و در شرایطی که محدودیت های زمان و هزینه اجازه ساخت سرپناه مناسب و در خور مدیران پروژه و تیم کارشناس های حاضر در پروژه را نمی‌دهد استفاده از فضا های پیش ساخته راهکاری هوشمندانه به سبب صرفه جویی در زمان و هزینه های تجهیز کارگاه می‌باشد.

کانکس مدیریتی در اصل کانکسی است که به عنوان دفتر مدیریت و ریاست مجموعه یا سازمان در نظر گرفته شده است و باید دارای خصوصیات و متریالی باشد که در همان نمای اول با سایر کانکس ها متمایز باشد. لذا باید در کانکس های مدیریتی از بهترین متریال استفاده شده و نمای داخلی و خارجی ویژه ای برای آن در نظر گرفته شود. به گونه ای که داخل آن می توان بنابرسفارش مشتری سرویس بهداشتی و آبدارخانه نیز تعبیه نمود.کانکس دفتری

گروه صنعتی میهن کانکس با سال ها تجربه در تولید انواع کانکس دفتری و مدیریتی در خدمت شماست.کانکس مدیریتی را می توان در ابعاد ، اشکال وطرح های متفاوتی با انواع متریال شامل: کانکس مدیریتی از جنس ورق گالوانیزه ، کامپوزیت ، فایبر، سمنت برد ، کانکس مدیریتی بتنی و … می باشد.انواع کانکس دفتری و سالنی گروه صنعتی میهن کانکس با بهترین کیفیت و بهترین متریال در اختیار شماست. مدل های مختلف کانکس اداری شرکت میهن کانکس  برای استفاده شرکت های ساختمانی و مهندسی و مجریان و پیمانکاران صنعت نفت و گاز و پتروشیمی ، ارتش و سپاه و نیروی انتظامی ، امداد جاده ای و سازمان های دولتی ، جنگلبانی ها و پارک ها ، تجهیز کارگاه ها و احداث نیروگاه ها و پست های انتقال نیرو ، شهرداری ها و سازمان ها ی حمل و نقل و راهداری ، دانشگاه ها و مراکز آموزشی ، ستاد حوادث غیر مترقبه و مراکز امداد و نجات جاده ای و پلیس راه ها ، اورژانس و هلال احمر و بیمارستان صحرایی ، آب و فاضلاب ها و مجموعه شرکت های برق منطقه ای استانها و مرزبانی ، در خدمت شماست.

کانکس اداری ابداع شد تا بسیاری از ادارات، سازمانها، شرکتهای دولتی و غیر دولتی با هزینه های خیلی کمتر نسبت به ساخت و ساز سنتی، از آنها استفاده کنند .کانکس اداری با نام های دیگری چون کانکس دفتری، کانکس مدیریتی و کانکس دو طبقه نیز شناخته شده است. شرکت میهن  کانکس اداری در ابعاد مختلف یک طبقه ، دو طبقه و چند طبقه تولید می کند و به دوگونه کلی کانکس ثابت و کانکس پرتابل و متحرک یا چرخدار نیز ارائه می دهد. کانکس دفتری شرکت  میهن کانکس با قابلیت پارتیشن بندی بصورت اتاقهای مختلف فضای مناسب برای مدیران و کارمندان را فراهم می آورد و قابلیت نصب سرویسهای بهداشتی ، سیستم روشنایی ، سیستم شبکه و اینترنت ، امکانات سرمایشی و گرمایشی و سایر سیستم های خدماتی را در آنها ایجاد می نماید. شایان ذکر است که کلیه محصولات شرکت میهن کانکس عایق ، ضد پوسیدگی و مقاوم در برابر زلزله و شرایط جوی محتلف می باشند و همچنین این شرکت برای جلب اعتماد و اطمینان بیشتر مشتریان گرامی اقدام به گارانتی کانکس و خدمات پس از فروش آنها می نماید.

شرکت میهن کانکس  با بهره گــیری از خلاقیت و توان اجرایی نیروهــای متخصص ایرانی تلاش می نماید نسبت به ارائه تکنولوژی های نوین و به روز صنعت کانکس ، اتاق پیش ساخته ، ویلای پیش ساخته ، کیوسک نگهبانی پیش ساخته و انواع سرویس بهداشتی و توالت صحرایی اقدام نماید. این شرکت در زمینه تولید انواع کانکس مدیریتی آماده ارائه خدمات به عموم ایرانیان می باشد.