کانکس حمل اسب

کانکس حمل  اسب : 

کانکس حمل اسب نسبت به سایر کانکس ها ابعاد کوچکتری دارد وبخاطر این که بتوان با اسب ان را جابجا وحمل کرد کوچکتر ساخته می شوند.کانکس حمل اسب به دلیل استفاده اسان وسریعی که دارد کاربرد زیادی دارد وبسیاری ازمردم در کارهای خود از انها استفاده می کنند.کانکس حمل اسب از جنس های مختلفی ساخته می شوند که براساس نیاز وکاربرد مورد استفاده قرار می گیرند که قیمت انها نیز بستکی به جنس وابعاد ان دارد. تولید کانکس حمل اسب بخاطر استفاده زیاد روز به روز درحال افزایش است وبه دلیل فروش زیاد تنوع زیادی در جنس ورنگ کانکس حمل اسب نیز وجود دارد .کانکس حمل اسب

آیا قرار است اسبتان را با اسب کش برای مسابقه بفرستید؟ یا اسبی را که خریداری کرده اید قرار است با یک اسب کش به محل باشگاه خود منتقل نمایید؟

به هر علتی که بنا باشد اسبتان را در تریلر راهی جاده بکنید، توصیه ما این است که قبل از آن یک بررسی سریع روی تریلر و اسب کش انجام دهید.

نگران نباشید. این کار زیاد وقت شما را نمی گیرد. ما اسم آن را می گذاریم بررسی ۶۰ ثانیه ای. اگر ۶۰ ثانیه برای این کار وقت بگذارید دیرتان نمی شود اما همین زمان کوتاه می تواند شما را از دردسرهای زیادی نجات دهد – دردسرهایی که مطمئنا وقت بسیار زیادی را از شما می گیرد:

۱) تایرها را چک کنید. باد مناسب تایرها نه تنها باعث می شود عمر عادی تایرها بیشتر شود، بلکه خطر بروز حوادث را نیز کاهش می دهد. همچنین اطمینان حاصل کنید که هیچگونه خطوط ظریفی روی سطح تایرها وجود نداشته باشد – این خطوط می تواند نشانه پوسیدگی خشک تایرها باشد.

تایرهای تریلر معمولا مدتها قبل از اینکه ساییده شود پوسیده می شود، به همین خاطر حتی ممکن است با اینکه ساییدگی چندانی وجود ندارد تایرها از بین بروند. همچنین اطمینان حاصل کنید که تایر زاپاس هم سالم باشد – شما هرگز نمی دانید چه وقت به آن احتیاج پیدا می کنید.

۲) چراغ ها را بررسی کنید. این کار به ویژه در هنگام غروب خورشید یا در هوای غبارآلود به آسانی قابل اجرا است که در آن به راحتی می توانید نور لامپ ها را ببینید. اطمینان یابید که همه لامپ ها روشن می شوند، چراغ های راهنمای هر دو سمت درست کار می کنند و همچنین چراغ های ترمز سالم هستند.

برای بررسی چراغ های ترمز بدون داشتن دستیار، می توانید یک تخته کوچک روی پدال ترمز قرار دهید تا فشرده باقی بماند و بعد نگاهی به چراغ ها بیندازید.

۳) برای بررسی ترمزهای برقی تریلر، اجازه دهید تریلر به آرامی به جلو برود و در همین حال اهرم را روی جعبه ترمز برقی فشار دهید. در اسب کش پایتان را از روی پدال گاز و ترمز بردارید. وقتی تریلر شروع به نگه داشتن اسب کش می کند باید یک کشش اندک احساس کنید.

۴) قلاب را بررسی کنید. اطمینان یابید که به خوبی روی گوی قرار گرفته و در محل خود ثابت و قفل شده است، و اینکه زنجیرها محکم به اسب کش وصل هستند. همچنین کلید بازکن آن باید وصل باشد. قلاب باید هربار که تریلر را رها می کنید و می روید بررسی شود، حتی اگر تنها برای مدت کوتاهی مثلا برای بنزین زدن از آن خارج شده باشید. مطمئنا هیچ یک از خوانندگان دنیای اسب قصد ندارند اسبشان را با تریلر در جاده جا بگذارند!