کانکس جهت رستوران

کانکس جهت رستوران :

یکی از موارد استفاده کانکس ها که زیاد می باشد ومتقاضیان زیادی دارد کانکس جهت رستوران می باشد.کانکس جهت رستوران در بسیاری ازدانشگاه ها وپارک ها وبیمارستان ها استفاد ه می شود که به راحتی قابل جابجایی ونصب دوباره می شوند.کانکس رستوران ها ومکان های تهیه غذا هزینه کمتری در برمی گیرد و برای افرادی که می خواهند شروع به کارکنند بسیار مناسب وبه صرفه می باشد.در بسیاری از رستوران های بزرگ دنیا برای وسعت رستوران و اضافه کردن فضای بیشتر به محل کارخود از کانکس فست فودسیار استفاده می کنند تا ارایه خدمات بهتری به مشتریان خود داشته باشند .میهن کانکس یکی از بزرگترین تولید کننده های انواع مدل های کانکس رستوران و انواع کانکس سیار ، ویلایی در ابعاد واندازه های مختلف با قابلیت نصب در محل در همه استان ها می باشد. کلیه مدل های کانکس رستوران این شرکت با توجه به نوع طراحی و مواد مصرفی ضد رطوبت ، ضد زلزله و مقاوم در برابر گرما و سرما می باشند. تجهیزات کانکس رستوران شرکت میهن کانکس می تواند طبق خواسته درخواست کننده اجرا شود. برای اطلاع از قیمت و هزینه کانکس شما می توانید با قسمت فروش کانکس تماس گرفته و اطلاعات دقیق را دریافت نمایید.

نگاهی به تجهیزات فنی کانکس رستوران :کانکس جهت رستوران

شاسی کانکس رستوران از تیر آهن میباشد که اندازه آن بستگی به ابعاد واندازه کانکس رستوران دارد .یعنی در مواقعی که اندازه کانکس آموزشی بزرگ باشد از تیر آهن هایی با ضخامت و قطر بیشتر استفاده میگردد. همچنین در اسکلت کانکس رستوران از پروفیل آهنی استفاده می شود که ضخامت آن بستگی به ابعاد کانکس دارد در ضمن اسکلت کانکس در برابر زنگ زدگی توسط ضد زنگ محافظت می گردد. ضد زنگ طول عمر اسکلت کانکس رستوران را زیاد میکند و از پوسیدگی آن جلو گیری مینماید.

گروه صنعتی میهن  کانکس با سال ها سابقه درخشان در عرضه ساخت کانکس رستوران و دیگر محصولات نظیر کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی به صورت ثابت و یا چرخدار ( سیار ) و ساخت سازه های فلزی فعالیت داشته است . تمامی اطلاعات در سایت ما موجود می باشد و در قسمت گالری می توانید تمامی نمونه کارها را مشاهده فرمایید.