کانکس تاشونده

کانکس تاشونده :

شرکت میهن  کانکس با استفاده از مواد اولیه فلزی ، قادر به ساخت اتاقک تاشونده سیار می باشد که می‌توان آن را به آسانی هنگام بروز سیلاب، زلزله یا حوادث دیگر به کار گرفت.

 هدف از ساخت کانکس تا شونده سیار ، آسان‌سازی روند امدادرسانی هنگام بروز حوادث و سرعت بخشیدن به عملیات اسکان آسیب دیدگان و افزایش امنیت اسکان در مناطق آسیب دیده می باشد .

کانکس تاشونده سیار در ظرفیت‌های ‪ ۱۲‬تا ‪ ۱۴‬متر مربع قابل ساخت است و به راحتی می‌توان ‪ ۱۰‬تا ‪ ۱۲‬عدد از این نوع اتاقک‌ها را با یک دستگاه تریلر منتقل کرد.

انتقال کانکس‌های غیر تاشونده با تریلر قدری دشوار و جاگیر است ، اما مزیت اصلی کانکس تاشونده سیار این است که به سهولت می توان‌ آن را بارگیری و تخلیه کرد و به علت ویژگی تاشوندگی جای کمی اشغال  میکند .

ابعاد کانکس تاشونده 

۲۰فوت (۲۸۰۰*۲۴۳۸*۶۰۵۸) میلیمتر کانکس تاشونده دیواره ها از ساندویچ پانل به ضخامت ۴۰ میلیمتر با دو رو ورق آلوزینگ  سقف : ‌از ساندویچ پانل به ضخامت ۵۰ میلیمتر با دورو ورق آلوزینگ  کف : از نوع سمنت برد به ضخامت ۱۸ میلیمتر با روکش Pvc  پنجره یک عدد پنجره دو جداره UPvc سه تایی به ابعاد ۱۱۵۰* ۲۱۱۰میلیمتر در دیواره عرضی پشت  درب : یک عدد یک لنگه از جنس ساندویچ پانل در دیواره عرضی جلو ویژگیهای کانکس تاشو

۱ . جم کم جهت جابجایی و نگهداری و هزینه حمل و نقل پائین ۲ . نگهداری ۳۰۰ دستگاه کانکس پک شده در فضای ۴۰۰ متر مربع ۳٫ جمع آوری کانکس بدون آسیب دیدگی بعد از پایان کار ۴٫ عدم نیاز به هرگونه یرسازی در محل اجراء ۵٫ عایق کامل در مقابل سرما ، گرما و بارندگی و طوفان ۶٫ نصب هر دستگاه کانکس توسط دو نفر در یک ساعت ۷٫ سرعت نصب بالا هنگام وقوع حادثه ۸٫ عدم نیاز به انبار سرپوشیده