کانکس برای باغ

کانکس برای باغ :

نوآوری همواره بزرگترین کلید موفقیت میهن کانکس  بوده است. طراحی و ساخت خاص ترین انواع کانکس و پیچیده ترین سازه های صنعتی رزومه منحصر بفرد میهن کانکس را خاص تر کرده است. دارا بودن کارخانه مجهز ، خط تولید انبوه کانکس ، خط تولید انبوه خانه پیش ساخته ، خط تولید انبوه ویلا پیش ساخته ، بیشترین تعداد موجودی کانکس آماده تحویل ، استفاده از متریال درجه ۱ ، دارا بودن واحد تحقیق و توسعه ، تیم معماری و واحد کنترل کیفیت تنها برخی از ویژگی های میهن کانکس می‌باشد.کانکس های تیپ ویژه مجموعه خانه کانکس به دلیل برخورداری از پروفیل های سنگین به کار رفته در اجزاء بدنه و سقف؛ دور کلاف بودن شاسی آن و ضخامت ورق های بالاتر، دارای مقاومت بسیار بالایی است. به دلیل استفاده از تخته های کوریندو چندلایی ضد آب در کف و همچنین استفاده عایق پلی استایرن با ضخامت و دانسیته ی بالاتر نسبت به کانکس تیپ برتر در برابر شرایط محیطی مرطوب عملکرد و مناسب تر و دوام بیشتری دارد. سیستم داخلی کانکس های تیپ ویژه به دلیل داشتن سیستم کابل کشی مجهز، استفاده از دیوارپوش روکشدار با کیفیت مطلوب، تعداد پنجره های بیشتر و درب نیم پاسات، مناسب با کاربری هایی از جمله دفتر فنی مهندسی، اتاق شبکه، دفتر نظارت،  می باشد. بی شک یکی از بهترین کاربری ها از کانکس برای باغ میباشد. هر آنچه را شما دوست میدارید میتوانید در کانکس ویلایی داشته باشید. کانکس ویلایی دو طبقه ، کانکس ۱۴ متری ، ضد رطوبت با انواع سیستم های تهویه و بردتی. نمای سایدینگ و کامپوزیت و نیز نماهای ترکیبی نیز برای ویلا و کانکس و خانه پیش ساخته دور از انتظار نیست.در ساخت سازه به صورت پیش ساخته پانلی ،ابتدا پس از مشخص شدن پلان نهایی ابعاد و اندازه که از سوی کارفرمای محترم تایید میگردد و سپس محل نصب کانکس یا ساختمان های پیش ساخته مورد بررسی و بازدید قرار می گیرد (نوع فونداسیون بر اساس ابعاد و وزن سازه و یا اضافه بنای پیش ساخته برروی پشت بام و یا حیاط  است),که کانکس برای باغبه موازات آن اقدامات تدارکاتی تامین وخرید مصالح مصرفی صورت می پذیرد.پس از اتصال ستونهای کانکس یا خانه های پیش ساخته پانلی بر روی بیس پلت های انجام شده در فونداسیون نصب میگردد و بعد از جوشکاری اتصالات و رنگ آمیزی ستونها و پروفیل های سقف دیوارهای ساندویچ پانلی نصب شده و با مشخص نمودن جانمائی های درب و پنجره  انجام می گردد .در نهایت برق کشی و اجرا تاسیسات توسط اکیپ مجرب و متخصص در این زمینه و با توجه به نقشه دریافتی از مشتری محترم با درنظر گرفتن نوع سیم به کاررفته در کانکس-نوع روشنایی کانکس-تعداد کلید و پریز کانکس و جعبه تقسیم کانکس اجرا و تست نهایی ،بصورت روکار و یا به توکارصورت میگیرد.

کانکس معمولی یا همان فلزی که از قدیمی ترین سبک های ساخت کانکس می باشد، در این نوع کانکس شما ظاهری فلزی و درب و پنجره های معمولی آلومینیومی مشاهده می نمائید و در اغلب اوقات سقف آنها به صورت دو طرف شیب دیده می شود.

۲- نوع دوم کانکس ساندویچ پانلی می باشد که این نوع کانکس با مواد اولیه مدرن تری نسبت به نوع معمولی تهیه می شود و شما ظاهر آن را به صورت فلزی و یکنواخت و بدون پیچ و پرچ در بدنه ملاحظه می نمایید و در اغلب اوقات سقف آن بصورت یک طرف شیب و یا مسطح دیده می شود.

۳- کانکس های نوع و تاسیساتی ، این نوع کانکس ها بیشتر جنبه صنعتی و تاسیساتی دارند و ظاهری بسیار متفاوت از نوع های دیگر دارند، یکی از تفاوت های آن این است که کف کانکس دریچه هایی باز جهت عبور کابل و تاسیسات وجود دارد و در اغلب اوقات دارای درب ورودی ضد آب هستند.