کانکس انباری

کانکس انباری:

کانکس با کاربری های مختلفی که دارد می تواند به عنوان انباری نیز مورد استفاده قرار گیرد. کانکس انبار، اسباب اثاثه، کانکس انبار مواد مصرفی، کانکس انبار مواد بهداشتی و کانکس انبار کارگاه و … از کاربری های کانکس انبار می باشد. شرکت میهن کانکس  با سالها تجربه در ارائه خدمات ، طراحی و ساخت انواع کانکس، کانتینر و کاروان، کانکس انبار را نیز جهت رفاه حال مشتریان خود ارائه می دهد. این کانکس با خصوصیاتی که دارد می تواند به عنوان یک اتاق پیش ساخته با کمترین هزینه جهت انبار وسایل و مواد مشتریان قرار بگیرد.

اداره ها و سازمانها، اماکن مسکونی و تجاری، اماکن کارگاهی و تولیدی و … همواره با کمبود فضا جهت انبار مواجه هستند که با استفاده از کانکس انباری شرکت میهن کانکس در ابعاد مختلف می توانند بر این مشکل خود فائق آیند. کانکس انباری به دلیل قابل حمل بودن توسط جرثقیل نسبت به انباری های سنتی این مزیت را دارد که در مکانهای مختلف می توان از آن استفاده کرده و استفاده از آن بصورت بلند مدت و در همه جا امکان پذیر می باشد.کانکس  انبار

شرکت میهن کانکس  توانایی طراحی و ساخت کانکس انباری براساس طرح و نقشه و دیزاین مشتری را دارد و حق انتخاب مشتری را در اولویت قرار می دهد. مزایای استفاده از کانکس انباری شرکت میهن کانکس  مقاوم بودن آن در برابر زلزله، عایق حراراتی و برودتی و ضد خوردگی و جادار بودن آنها می باشد. علاوه بر موارد ذکر شده امکان ساخت در محل کانکس انباری در ابعاد مختلف نیز از جمله توانایی ها و مهارتهای مهندسین شرکت میهن کانکس  می باشد. لازم به ذکر است که کانتینرهای شرکت میهن کانکس جهت انبار نیز توصیه می شود.

اگر مشکل جا برای آپارتمان خود دارید بدانید که کانکس انباری گروه صنعتی میهن کانکس بهترین گزینه برای شماست. یک راه بسیار راحت برای انبار کردن وسایل اضافی آپارتمان در بعضی از آپارتمان ها و جاهایی که فضای کافی برای ساخت انباری با مصالح ساختمانی وجود ندارد، این است که می توان از تعبیه انباری پیش ساخته در بالا پشت بام جهت قرار دادن اشیاء اضافی استفاده کرد. کانکس انباری این شرکت این قابلیت را دارا می باشد که در کلیه مکان های و نقاط بیرون شهری و داخل شهری مستقر گردد.

از کانکس انباری می توان برای انبار کردن و دپو انواع تجهیزات, ابزار آلات, اجناس مختلف, کالاهای گوناگون و انباری روی پشت بام ها و پارکینگ آپارتمانها و مجتمع های مسکونی و حیاط و هم چنین مواد غذایی استفاده کرد. در کانکس انباری میتوان از قفسه بندی های متنوع برای انبار اجناس بهره گرفت و قفسه هارا در داخل کانکس نصب نمود.کانکس انباری به دلیل قابل حمل بودن توسط جرثقیل نسبت به انباری های سنتی این مزیت را دارد که در مکان های مختلف می توان از آن استفاده کرده و استفاده از آن بصورت بلند مدت و در همه جا امکان پذیر می باشد.

گروه صنعتی میهن کانکس با سال ها سابقه درخشان در عرضه ساخت کانکس انباری و دیگر محصولات نظیر کانکس ویلایی ، کانکس نگهبانی به صورت ثابت و یا چرخدار ( سیار ) و ساخت سازه های فلزی فعالیت داشته است.