کانکس ارزان

کانکس ارزان :

مشتریان کانکس و خانه های پیش ساخته اکثرا و قریب به اتفاق به دنبال قیمت ارزان و کیفیت مناسب می باشند. کانکس ارزان جزو پرطرفدار ترین محصولات در بین مشتریان است. ولی در راستای خرید کانکس ارزان و قیمت مناسب مشتریان باید به برخی از نکات مهم توجه داشته باشند؛ کانکس ارزان باید کیفیتی مطلوب داشته باشد که در عمل نیز مورد تایید باشد. شرکتی می تواند مدعی ارائه کانکس ارزان با کیفیت مناسب باشد که دارای خط تولید کانکس بوده و یا به تعبیری دیگر تولید کننده کانکس باشد.

در حال حاضر در بین شرکتهای فروش کانکس اکثرا فقط دارای دفتر فروش بوده و به عنوان واسطه برای فروش کانکس و خانه های پیش ساخته عمل می کنند. در این حالت چون قیمت تمام شده کانکس برای این واسطه ها بیشتر از تولید کننده می باشد، آنها برای ارائه کانکس ارزان به مشتریان مجبور به کم نمودن کیفیت کانکس می باشند. لذا مشتریان برای خرید کانکس ارزان و به قیمت تولید باید حتما از کانکس سازی و تولیید کننده های کانکس خریداری نمایند.

شرکت میهن کانکس  جزو معدود کانکس سازی هایی می باشد که اقدام به ارائه کانکس ارزان و قیمت پایین می نماید.میهن کانکس  با داشتن خط تولید و کادری مجرب و ماهر بصورت شبانه روزی کانکس هاس روتین با قیمت پایین تولید نموده که در سراسر میهن عزیزمان ایران و حتی خارج از کشور و مخصوصا کشورهای همسایه مورد استفاده قرار می گیرد.

برای خرید کانکس ارزان کافی است با واحد فروش شرکت میهن کانکس که پاسخگوی مشتریان عزیز می باشند تماس حاصل کرده و نوع و تعداد کانکس مورد نظر خود را اعلام نمایید.

شرکت میهن کانکس  با توجه به اینکه از بهترین متریال موجود در بازار استفاده میکند و از کیفیت بالایی برخوردار است دارای قیمت مناسب و کیفیت خوب میباشد.

کانکس های ارزان  با توجه به درخواستهای مشتریان از چندین نوع متریال ساخته می شود و هر کدام از طرحهای ساخته شده کانکس، نسبت به کیفیت های متفاوت دارای قیمت ارزان و مناسب می باشند و اکثر مشتریان در حال حاضر به دنبال کیفیت مناسب و قیمت ارزان هستند که شرکت ما این مسئله را در ساخت کانکس به طور کامل رعایت و باعث جلب مشتریان متعددی شده است .

شرکت میهن کانکس  تولیدکننده کانکس و کانتینر میباشد و به عبارتی دلال و یا واسطه خرید کانکس و یا فروش کانکس نیست بنابراین قیمت های محصولات ما به نسبت کیفیت بالای کانکس ها قیمت پایین تری است . شرکتمیهن کانکس با توجه به کارگران و پیمانکاران مجربی که دارد و مدام کانکس تولیدمی کنند و کانکس تولیدی بصورت تیپ هستند و همیشه به تعداد بالایی در شرکت موجود می باشد و دارای قیمت مناسبی است چون موجود می باشد نیاز به عجله و پاداش دادن به کارگر نمی باشد که این مساله باعث بالا رفتن قیمت کانکس نخواهد شود. مثلا در پیش ساخته های که ساخته می شود ما از ساندویچ پانلهای ماموت را استفاده می کنیم ولی زمانی که شرکت ما اجرا کنید قیمت مناسبتر و ارزانتر از شرکت خود ماموت می شود چون شرکت میهن کانکس  به فکر عرضه و تقاضای بالا با سود کم می باشد.

شرکت میهن کانکس  با اینکه قیمت مناسبی تحویل مشتری می دهد ولی هیچ گاه از کیفیت کار کم نمی کند و همیشه با همان کیفیت اولیه و خوب کار را تحویل می دهد و کانکس ها مقاوم در برابر زلزله عایق حرارت و عایق صوتی می باشد .

مشخصات کانکسها :

دارای شاسی تیرآهن شماره ۱۴ میباشد .

اسکلت پروفیل ۴۰*۴۰ میباشد .

پوشش داخلی کانکسها PVC میباشد .

پوشش خارجی از ورق گالوانیزه فرم داده شدهکانکس ارزان

کفپوش PVC طرح پارکت معمولا البته بستگی به موجودی کانکسها در کارخانه دارند .

دارای عایق ۴ سانتیمتر پلاستوفوم

درب و پنجره آلومینیومی

آبچکان بالای درب و پنجره نصب میشود تا مانع از ریختن آب باران به داخل باشد .

دارای سیم کشی و برق کشی کامل .

کلید مینیاتوری و چراغ تونلی بالای درب هم نصب میشود.

قلاب جهت بارگیری و تخلیه اسان میباشد .

در صورت درخواست مشتری کف سرویس بهداشتی فایبرگلاس، سرامیک یا آلومینیوم می باشد و دیوارپوش سرویس PVC سفید و شیرآلات کامل و هواکش و پنجره در سرویس و نصب روشوئی و آینه در سرویس میباشد .

اگر درخواست ابدارخانه هم داشته باشد کابینتهای فلزی بالا و پایین بهمراه ابچکان و شیرآلات سر د و گرم .

برای آبدارخانه و سرویس کامل لوله کشی آب و فاضلاب انجام شده و اتصالات تا بیرون کانکس می آید .