کانکس اتاق کنترل

کانکس اتاق کنترل : 

کانکس اتاق کنترل با توجه به نوع کاربرد فضایی مناسب را برای کنترل یک فرآیند و یا نظارت بر خطوط تولید, اتوماسیون , اماکن و…در پروژه های گوناگون با توجه به فضای دید در سمت و سوی مناسب کاربران طراحی میگردد امکانات درب و بخصوص پنجره ها باید به گونه ای باشد که نیاز اپراتور یا کاربر را فراهم نماید. کانکس اتاق کنترل بسته به نوع تجهیزات و امکانات نصب شده در این نوع کانکس ها شامل تابلوها و میزهای اپراتور کنترل, کانال ورود و خروج  کابلهای برق, شبکه و…. تمهیداتی در ساخت هر کانکس اتاق کنترل در دیواره , کف و سقف کانکس در نظر گرفته می شود که موجب طراحی و پلانهای متنوعی شده از جمله کانکس ها ی اتاق کنترل شرکت میهن  کانکس  , کانکس های مورد نیازی بوده که برای خطوط تولید ، شرکت های نفتی و پالایشگاه , کارخانجات آسفالت و اتاقهای توزین باسکول , پایانه , ترمینالها , سازندگان و طراحان اتاقهای فرمان و کنترل می باشد.

گروه صنعتی میهن کانکس با سال ها سابقه درخشان در عرضه طراحی کانکس در و دیگر محصولات نظیر ساخت کانکس اتاق کنترل ، کانکس شهرداری  به صورت کانکس ثابت و یا کانکس چرخ دار ( کانکس سیار ) و ساخت سازه های فلزی فعالیت دارد و اماده ی ارائه ی خدمات به شما عزیزان است.

جهت استفاده در پروِژهکانکس  اتاق کنترل های ساختمانی و پیمانکاران صنعت نفت و گاز و پتروشیمی، ارتش و سپاه و نیروی انتظامی، امداد جاده ای و سازمان های دولتی، جنگلبانی ها، تجهیز کارگاه ها ونیروگاه ها ، شهرداری ها و سازمانهای حمل و نقل و راهداری، دانشگاه ها و مراکز آموزشی، ستاد حوادث غیر مترقبه و مراکز امداد و نجات جاده ای و پلیس راه ها، اورژانس و هلال احمر و بیمارستان صحرایی ،شرکتهای آب و فاضلاب و شرکت های برق .این کانکس ها در انواع مختلف کانکس کارگری، کانکس مدیریتی و کانکس های خوابگاهی مورد استفاده قرار می گیرند. ضمنا کانکس های سیار میتوانند به صورت کانکس فروشگاه سیار یا فست فود یا تهیه غذای سیارمورد استفاد قرار بگیرند.

انواع کانکسهای ثابت:

کانکس اداری، کانکس سالنی، کانکس مدیریتی، کانکس کارگاهی، کانکس نمازخانه، کانکس رستوران، کانکس فست فود، کانکس فروشگاهی، کانکس دو اتاقه، کانکس چند ضلعی، کانکس نگهبانی، کیوسک نگهبانی،کانکس حراست، کانکس با سقف شیب دار و فروش کانکس و تولید کانکس در تهران و حومه

* استفاده از تیرآهن با IPE 14، ۱۶ و ۱۸ذوب آهن اصفهان در طرحهای اسکی یا دورکلاف در دو ردیف طولی .

اسکلت :

* استراکچر از پروفیل ۸۰×۴۰، ۶۰×۴۰ و ۴۰×۴۰ سنگین صادراتی ساوه با ضخامت ۲ میلی متـر و ۴ ردیف پروفیل کشـی در بدنـه به همـراه لچکی و بادبنـد در شاسی با جوشهای ممتد در چندین نقطـه با الکتـرود آمـا

حرفه ای به فواصـلcm 5 بـا اجـرای ضـدزنـگ زینکرومـات به ضخامت ۸۰ میکرون و مینیمم فاصله قید ها (cm50) در پروفیل های کف برای جلوگیری از صدا و لرزش کف .

ورق بدنه و سقف :

* ورق بدنه از گالوانیزه فُرم دار ۷/۰ دو طرف رنـگ کـوره ای درجـه یـک به صـورت شـادولاین و گام دار با پرچـها و پیچ های فـولادی و ورق سقف از گالوانیزه ۷/۰کرکره ای به صورت دوشیب با آب بندی درزهای

Overlab سقف و مستور کردن ورقهای دیوارپوش بدنه با تسمه نمره ۵/۲ Cm جهت عدم نفوذ باد به زیر ورقها برای جلوگیری از کنده شدن آنها.

عایق :

* پوشش از جنس پلی استایرن ۴ سانتی ضد حریق LG کره با دانسیته بالا و ضد سرما و گرما (عایق حرارتی، صوتی)

پوشش داخلی :

* با دیوار پوش (P.V.C) طرح چوب لمینت روکش دار درجه یک و تخته کوبی چندلائی ۹ میل بدنه و سقف جهت استحکام و اجرای نصب تخته های زیر دیوارپوش با منگنه های بادی جهت جلوگیری از تابیدن دستگاه.

درب و پنجره ها:

* دربهای بیرونی از جنس آلومینیومی شبکه ای درجه یک سنگین رنگ استاتیک خور سفید رنگ و دربهـای داخـلی از جنس H.D.F ترکیه ای با یراق آلات گارانتی شده و پنجره ها از جنـس آلومینیـومی کشوئـی درجـه یـک

رنگ استاتیک خور سفیدرنگ در ابعاد ۸۰×۱۲۰ به همراه توری پنجره با شیشه های۴ میل رفلکس رنگی بانصب پرده لوردراپه برای پنجرها و آبچکان بالای درب و پنجره ها جهت جلوگیری از نفوذ باران به داخل کانکس.

تخته کف وکفپوش :

* استفاده از چند لایی های ( واتر پـروف ) ۱۸ میل درجـه یک و کفپـوش ازجنـس روکش های طرح پارکتی پشت گونی درجه یک دراشکال مختلف و مقاوم سـازی کف بوسیله قیر پاشی بدون هزینه اضافی جهت مقـابله با

پوسیـدگی نـاشـی از محیـطهای صنعتـی و آب و هوای شرجی شمال و جنوب کشور.

هوک :

* در بالای سقف با ۴ قلاب میلگردی جهت سهولت در بارگیری با قدرت تحمل بار به وزن ۱۰تن در ارتفاع و ۴ قلاب در کف روی شاسی جهت مهار کانکس بر روی تریلی به لحاظ ثابت بودن بار در طول مسیر.

پرچ :

* تمامی اتصالات بدنه و سقف با استفاده از پیچ ها و پرچ های سر پهن فولادی نمره ۱۸ ، ۲۱ ، ۲۵ ، ۳۵ با فواصلcm 5 و پوشش کلیه درزها با استفاده از تسمه و نبشی های آلومینیومی .

سیستم روشنایی :

* بـا نصب کلیـد و پـریـز درجه یک و تلفن بصورت ارت دار و تعبیه شده داخل داکتهای p.v.c مهتابی دوبـل، چراغ تونلی از نوع درجه یک یا Legrand فرانسه بالای درب ورودی و یا سایر محصولات درجـه یک برقی

سیم کشی استـاندارد با کابـل ۵/۲×۲ مجهـز به کلیـد میناتـوری (فیـوز اصلـی) مورد تائید واحد کنترل کیفیت و پریز کولر M.K و جعبه تقسیم سوکت خور ارت دار بالای درب ورودی.