کانکس آماده ساندویچ پانل

کانکس آماده ساندویچ  پانل :

کانکس  آماده ساندویچ پانل ترکیبی از دو لایه می باشد که یک لایه عایق میانی از جنس پلی اورتان ، پلی استایرن ، پشم سنگ و همچنین پشم شیشه می باشد که به وسیله مفتول های شبکه ای به لایه های پوشاننده متصل می شود که به دو دسته ساندویچ پانل سقفی و ساندویچ پانل دیواری تقسیم می شوند. ویژگی ها و مزیت های کانکس ساندویچ پانل شرکت میهن کانکس ، به این شرکت این امکان را می دهد که محصولات ساندویچ پانلی خود را گارانتی کرده و نیز خدمات پس از فروش طولانی مدت ارائه دهد.

سازه های ساخته شده از ساندویچ پانل در سازمان ها ، ادارات ، پروژه های عمرانی مختلف ، کارگاه ها و کارخانه ها ، فروشگاه ها ، اماکن تفریحی ، اماکن زیارتی ، تفرجگاهها ، رستورانها ، پروژه های راهسازی ، سدسازی ، پتروشیمی و ساختمانی ، مغازه ها و سوپر مارکت ها ، اماکن مسکونی و ویلایی و . . . به کار برده می شود.

گروه صنعتی میهن کانکس انواع مختلف از مدل های کانکس ساندویچ پانل خود را بسیار زیبا و مجلل همراه با کلیه امکانات مورد نیاز در اختیار مشتری قرار می دهد. ویلای ساندویچ پانل شرکت میهن کانکس با طرح و سفارش مشتری نیز قابل اجرا می باشد که در ابعاد مختلف و بصورت یک یا چند طبقه ساخته می شود و بسیار شیک و مبله به مشتری تحویل میگردد.

کانکس های ساندویچ پنل به کانکس های می گویند که دارای دولایه عایقی قوی می باشند ، در بین این دو لایه نیز برای مقاومت بیشتر یک لایه نرم نیز در نظر گرفته شده است که مانع خوبی برای عبور حرارت و صدا و نم و رطوبت می باشد.کانکس آماده ساندویچ پانلی

بیشترین مورد استفاده از ساندویچ پنل ها در کانکس های سردخانه می باشد و همچنین در جاهایی که نیاز به وجود عایق برای کانکس های پیش ساخته وجود دارد از نوع کانکس های ساندویچ پنل استفاده می شود.

از کانکس های ساندویچ پنل بیشتر در موارد زیر استفاده می شود:

سرد خانه ها به دلبل عایق عالی آنها ، درمانگاه و نمازخانه های صحرایی ، کانتینرهای چند لایه ، سالن های ورزشی ، واحد های امداد نجات ، سقف های کاذب و…

همچنین کانس ساندویچ پنل انواع مختلفی دارد که نام آنها را در ذیل مشاهده می نمایید:

  • ساندویچ پنل با فوم پلی یورتان
  • ساندویچ پنل دیواری
  • ساندویچ پنل
  • ساندویچ پنل سقفی
  • ساندویچ پنل سقفی و دیواری
  • ساندویچ پانل سقفی و دیواری با پوشش گالوانیزه
  • عایق حرارتی (پنل سقفی)