کانکس آشپزخانه

کانکس آشپزخانه :

شرکت میهن کانکس با تجربه ای فراوان در عرصه ی ساخت و تولید انواع کانکس آشپزخانه ، کانکس سلف سرویس ، کانکس سالن غذاخوری، کانکس رستوران و… افتخار دارد تا کانکس هایی با کاربری متفاوت طبق نیاز شما مشتریان گرامی را ارائه داده تا متقاضیان محترم امکان استفاده از آن را داشته باشند. کانکس آشپزخانه و غذاخوری شرکت کانکس سازی تهران کانکس قابل استفاده در مکان های مختلف و پروژه های متفاوت می باشند. با امکان ساخت در ابعاد و اندازه های متفاوت و مختلف بنا به درخواست و سفارش مشتری ساخت و تولید می شوند.

لیست برخی از انواع کانکس آشپزخانه و کانکس غذاخوری شرکت  میهن کانکس  :

کانکس آشپزخانه و آبدارخانه با کابینت ام دی افکانکس آشپزخانه

کانکس با آبدارخانه اپن

سالن های غذاخوری پیش ساخته

کانکس ناهارخوری

کانکس سلف سرویس

کانکس برای پخت و پز

کانکس آشپزخانه معمولا به همراه انواع کانکس رستوران ( کانکس غذا خوری ) مورد بهره برداری قرار می گیرد و جزء همیشگی کمپ های پیمانکاری هستند چرا که در بسیاری از موارد خریداری غذای آماده به دلیل بعد مسافت اقتصادی و یا امکانپذیر نیست .

اگر حجم مواد غذایی اولیه مورد استفاده زیاد باشد نیاز به کانکس سردخانه هم خواهد بود ، در غیر اینصورت می توان با ایجاد یک یخچال مناسب در داخل کانکس نیاز به سردخانه را مرتفع نمود.

برای ایمنی بیشتر می توان کپسول های گاز مورد مصرف را در جایگاهی کوچک متصل به کانکس ولیکن خارج از آن در نظر گرفت تا امکان هرگونه تجمع گاز در زمان نشتی کپسول را از بین برد.

کانکس آشپزخانه:

همانطور که از اسم آن مشخص است دارای کاربری طبخ غذا در کمپ ها ، مناطق جنگی ، سایت های اجرایی ، عملیات حفاری و اکتشاف نفت ، پادگان ها ، اماکن تفریحی و …. می باشد. مشخصات فنی کانکس آشپزخانه ۱٫ اسکلت و شاسی قوی درجه یک ۲٫ دیوار ها از ساندویچ پانل دو رو ورق با ورق گالوانیزه رنگ کوره ای ۳٫ دارای فن قوی ۴٫ سیم کشی ضد آب ۵٫ کف با ورق آلومینیوم آجدار به ضخامت ۲ میلی متز ۶٫ درب ها و پنجره ها همه آلومینیوم رنگی و مجهز به توری ۷٫ کابینت و سینک و طبقه بندی مطابق سفارش ۸٫ لوله کشی آب سرد و گرم مناسب و آبگرمکن ۹٫ مجهز به سیستم ایمنی هشدار حریق ۱۰٫ مجهز به کپسول آتشنشانی ۱۱٫ شیشه ها همه دو جداره تیره