قیمت کانکس ۱۲ متری

قیمت کانکس ۱۲ متری :

قیمت کانکس ها را بر اساس متر مربع و مساحت آن ارزش گذاری می نمایند.

با توجه به کیفیت کانکس و موارد جانبی که در ساخت کانکس استفاده شده است  بر روی قیمت کانکس ها تاثر گذار بوده و آن را افزایش و کاهش خواهد داد.

کانکس آماده ۱۲ متری، به کانکسی گفته میشود که در ابعاد ۱۲×۲/۴۰ و یا ۱۲×۳ تولید شده و آماده بارگیری میباشد. کانکس آماده ۱۲ متری، در طرح و رنگ متفاوت  تولید میشود. کلیه شرکتها اعم از پیمانکاری، راهسازی، ساختمانی، شهرداریها، نیروهای نظامی، استانداریها، مراکز بهداشت، فرمانداریها، پروژه ها، سازمانهای دولتی و شرکتهایی خصوصی میتوانند در صورت نیاز فوری از کانکسهای آماده ۱۲ استفاده نمایند. کانکس ۱۲ متری، درعرضهای ۲/۴۰ ، ۳ و یا درخواستی تولید میگردد. معمولا کانکس ۱۲ متری نسبت به کانکس ۱۰ متری کاربرد بیشتری داشته و بصورت سالنی، دو اتاقه، سه  اتاقه و یا دواتاقه با سرویس بهداشتی و آبدارخانه تولید میگردد.

مشخصات فنی عمومی کانکس ۱۲ متری تولیدی شرکت میهن کانکس :

استراکچر دیواره ها، کف و سقف کانکس ۱۲ متری، بصورت یکپارچه از پروفیل های ERW فولادی سنگین ۴۰×۴۰ و ۸۰×۴۰ و ۸۰×۸۰ بصورت مشبک . تعبیه ی هوک های قوی به همراه استیفرهای تقویت شده روی ستون های اصلی از میلگرد نمره ۲۲ جهت بارگیری و جابجایی کانکس ۱۲ متری. شاسی کشی مقاوم بصورت موازی با پل های عرضی از تیرآهن IPE استاندارد در سایزهای ۱۴، ۱۶، ۱۸، ۲۰، متناسب با ابعاد کانکس. کلیه ی اتصالات استراکچر از نوع جوش ممتد در نقاط مختلف با الکترودآما نوع حرفه ای همراه با اجرای کوتینگ زینکرومات به ضخامت ۴۰ میکرون . قیر پاشی کامل زیر کانکس ۱۲ متری، در دو مرحله و جهت جلوگیری از نفوذ رطوبت و حشرات موذی . پوشش نمای خارجی دیوارها از ورق گالوانیزه سخت فرم دار با رنگ کوره ای الکترو استاتیک به ضخامت ۰/۵ میلی متر و نمای سقف کانکس از ورق گالوانیزه ساده به ضخامت ۰/۵ میلیمتر همراه با ایزوگام مربوطه. عایق دیواره و سقف کانکس از شیت های پلی استایرن فشرده مقاوم در برابر گرما،سرما و صدا به ضخامت ۴۰ میلی لیتر. نصب ورق های بدنه و سقف کانکس بوسیله ی پرچ های آلومینیومی – فولادی سر پهن با فواصل بسیار کم. تسمه کوبی در نقاط over lab ورقها با نبشی و تسمه های آلومینیومی . اجرای کف داخلی کانکس از تخته های استاندارد MDF یا تخته های فابریک Corindo با ضخامت ۱۲ یا ۱۶ میلی متر مقاوم در برابر لرزش،صدا. اجرای کفپوش منقوش ضد آب لینو لئوم طرح LG که روی تخته کف تثبیت می گردد. پوشش سطوح داخلی دیوارها و سقف از تایل های PVC روکشدار ضد اشتعال یا شیت های MDF بنا به درخواست خریدار. درب و پنجره های تلفیقی از پروفیل های آلومینیوم رنگی الکترو استاتیک آنودایز شده مشبک با مرغوبترین یراق آلات و شیشه های رنگی و رفلکس یا ساده به همراه توری بیرونی جهت جلوگیری از ورود حشرات و فاقد درز جهت ورود گرد و غبار ، آب بندی شده با چسب سیلیکونی. نصب پرده های لوردراپه. نصب کپسول آتش نشانی. نصب جعبه ی کمک های اولیه . تعبیه ی فریم فلزی کولر قابل استفاده جهت کولرهای آبی و گازی پنجره ای. اجرای وایرینگ با استفاده از سیم ها و کابلهای استاندارد با سایزهای متناسب با آمپراژ مصرفی داخل داکت های PVC . نصب چراغ های روشنائی داخلی فلورسنت زوجی مشبک و روشنائی خارجی توسط چراغ حفاظ دار لگراند. نصب کلید و پریز های برق از نوع درجه یک ایرانی به همراه فیوز مینیاتوری حرارتی نوع صادراتی و ورودی برق توسط کانکتور ۳۲ آمپر سوکتی در بدنه ی بیرونی کانکس ۱۲۲ متری. اجرای آبدارخانه اوپن یا بسته همراه با کابینت های MDF یا کابینت های فلزی با پوشش رنگ طرح MDF به صورت دیواری و زمینی به همراه سینک و آبچکان تمام استیل در صورت لزوم اجاق گاز بنا به درخواست خریدار. اجرای سرویس بهداشتی کامل حمام و توالت ایرانی و فرنگی با مرغوبترین چینی آلات به همراه وان زیر دوشی و سرویس آینه و ضمائم مربوطه و در صورت لزوم آبگرمکن، فلاش تانک و تهویه ی برقی بنا به در خواست خریدار. اجرای کف سرویس های بهداشتی توسط فایبر گلاس یکپارچه یا ورق های آلومینیومی آجدار به ضخامت حداقل ۷/۰ میلی متر و یا ۲ میلی متر مطابق درخواست خریداررر محترم. اجرای تاسیسات آب سرد و گرم از لوله و اتصالات پلی اتیلن مرغوب بصورت رو کار و نصب شیرآلات سرویس های بهداشتی و آبدارخانه از نوع مرغوب اصل و طرح شیبهه یاا قهرمان بنا به درخواست خریدار محترم. اجرای رنگ آمیزی بدنه ی خارجی کانکس با رنگ روغنی صنعتی سریع خشک.