کانکس کارگری

کانکس کارگری :

قیمت کانکس سالنی یا کارگری با توجه به ابعاد و متریال و موادی که در ساخت آن بکار می رود متفاوت است.  قیمت کانکس کارگاهی نسبت به ساخت اماکن مسکونی دیگر به صرفه تر خواهد بود زیرا علاوه بر سایر مزیت ها امکان حمل و نقل و جا به جایی را دارد و تنها با یکبار هزینه کردن می توان در محل های مختلف بارها از آن استفاده نمود.

 شرکت میهن  کانکس با سالها تجربه در عرصه طراحی و ساخت کانکس، کاروان و کانتینر، کانکسهای سالنی خود را برای استفاده در پروژه های عمرانی، سد سازی، راه سازی، کارگاهها، کارخانه های تولیدی و پتروشیمی و …. در سراسر کشور جهت استقرار مدیران، کارمندان و کارگران ارائه می دهد.

مقاوم بودن در برابر خوردگی، پوسیدگی و زلزله، عایق حرارتی و برودتی و طول عمر بالا از ویژگی های کانکس سالنی میهن کانکس می باشد.

کانکس کارگری برای اسکان موقت و یا دائم کارگران و کارکنان پروژه و یا کاخانه مورد استفاده قرار می گیرد . خریداران این نوع از کانکس به دنبال محصولی با قیمت مناسب هستند

شرکت میهن کانکس برای رفع نیاز خریداران اقدام به تولید کانکس کارگری با عنوان کانکس اقتصادی نموده است . این کانکس تولید شده با قیمتی بسیار مناسب در دسترس خریدارن می باشد . مصالح استفاده شده در این کانکس از کیفیتی خوب بوده و بهترین انتخاب برای مشتریان می باشد . کانکس کارگری در ابعاد و اندازه های گوناگون ساخته می شود .کانکس کارگری

در داخل کانکس کارگری از سرویس بهداشتی نیز می توان استفاده نمود . قیمت کانکس کارگری با توجه به شرایط ذکر شده متفاوت می باشد البته این بدان معنا نمی باشدکه مشتریان برای خرید کانکس کارگری هزینه گزافی پرداخت نمایند , با توجه به شرایط می شود امکاناتی را به کانکس فوق اضافه نمود . لیست قیمت کانکس کارگری را می توان از میهن کانکس  دریافت کرد و کانکس مورد نظر را پس از انتخاب خریداری کرد . بسیاری از پروژه نیز که برای مدت بسیار کمی به کانکس نیاز دارند .