ساندویچ پانل دیواری

ساندویچ پانل دیواری چیست؟

 نوعی از مصالح ساختمانی که از دو لایه ورق که مابین آنها فوم تزریق شده است و جهت پوشش دیوار بکار می رود را ساندویچ پانل می نامند که بهترین نوع فوم مصرفی در ساندویچ پانل دیواری فوم پلی اورتان می باشد.

 مزایای ساندویچ پانل دیواری :

 عایق حرارتی و برودتی و عایق صوت و مقاوم در برابر رطوبت ، سبک بودن ساندویچ پانل و نهایتاً کاهش وزن سازه ، سرعت در اجرا و کاهش هزینه های ناشی از طولانی شدن پروژه ها، مقاوم در برابر زلزله ، افزایش طول عمر مفید ساختمان و تأسیسات و قابلیت جابجایی و نصب مجدد.

 موارد استفاده ساندویچ پانل دیواری :

 ساندویچ پانل های دیواری جهت پوشش دیوار سوله های صنعتی ،سوله های ورزشی ، کانکس های پیش ساخته ، ساختمان های ویلایی و سرخانه ها.
سوله صنعتی

سوله صنعتی

سوله صنعتی

سوله صنعتی

سوله ورزشی

سوله ورزشی

سوله ورزشی

سوله ورزشی

کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته

کانکس پیش ساخته

ویلای پیش ساخته

ویلای پیش ساخته

ویلای پیش ساخته

ویلای پیش ساخته

سردخانه

سردخانه

سردخانه

سردخانه

مشخصات فنی ساندویچ پانل دیواری:

 عرض مفید یک متر و عرض غیر مفید ۱٫۰۳ متر و طول تا ۱۰ متر ضخامت از ۴ سانتیمتر تا ۱۰ سانتیمتر ورق های مصرفی از نوع گالوانیزه و آلومینیوم می باشد که بصورت دو رو ورق تولید می شود.

انواع ساندویچ پانل دیواری

    1. ساندویچ پانل دیواری ساده
    2. ساندویچ پانل دیواری نر و مادگی
    3. ساندویچ پانل دیواری پیچ مخفی
    4. ساندویچ پانل قفل دار

ساندویچ پانل دیواری با دو رو ورق صاف طرح دار با رنگ الکترو استاتیک ، ضد خش در ضخامت های مختلف ، عرض ۱ متر و طول دلخواه. با طراحی جدید در نمای داخلی و خارجی پانل دیواری از ورق صاف با دو طرح انحصاری شیاردار و موج ریز استفاده شده و لبه های کشویی به هنگام نصب باعث زیبایی و استحکام بیشتر دیواره میشوند .همچنین جهت ازمایشگاهها و اتاقهای عمل  میتوان از پانل بدون موج استفاده نماییم. با عرض ۱۱۶ سانتی متر , کاردهی ۱۱۴ و طول دلخواه.

.

کاربردهای ساندویچ پانل دیواری:

– پوشش سقف و دیوار سوله و ساختمان های صنعتی – پوشش سقف و دیوار کانتینر های حمل و نقل – پوشش سقف و دیوار انواع سرد خانه های ثابت و متحرک – پوشش سقف و دیوار کانکس های ثابت و متحرک – پوشش سقف ودیوار انبار و سیلو – پوشش دیوار  اتاقهای عمل و ازمایشگاه ها(clean rooms)

ساختار ساندویچ پانل ها :

– پوشش روی پانل: ورق گالوانیزه رنگی  یا بدون رنگ

– هسته میانی پانل: فوم از جنس پلی یورتان با دانسیته معادل ۴۰+_۲kg/M3 و از جنس پلی استایرن با دانسیته ۲۰ +_ ۲Kg/M3

– پوشش پشت پانل: ورق گالوانیزه رنگی یا الومینیوم با ضخامت های مختلف یا لایه ای از کاغذ کرافت مسلح با فویل الومینیومی

.